Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthatnak-e a különböző...

Árthatnak-e a különböző gyógyszerek?

Figyelt kérdés
szeretnénk nagyon próbálkozni a babával én már kivizsgáltattam magam, minden rendben, peteérés, ovu időpontja stb....DE!sajnos a magas pulzusszámom miatt az orvos - háziorvos, nem nőgyógyász - vérnyomáscsökkentőt írt fel, a férjemnek pedig vérképe miatt koleszterinszint-csökkentőt!ezek a gyógyszerek negatívan befolyásolhatják a fogantatást?vagy az esetleges megtermékenyülésnél károsíthatják a magzatot?mit gondoltok?volt így valaki?
2012. nov. 28. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Czeizel Endre egyik műsorát néztem, ahogy a gyógyszerek magzatkárosító hatásáról mesélt. Azt mondta, hogy néhány epilepszia elleni szer az, ami gondot jelenthet, ezt az orvos előre jelezni fogja, a többi forgalomban levő gyógyszer kockázati tényezője nem jelentős. Ha megnyugtat, olvasd el a betegtájékoztatót, de szerintem simán lehet emellett baba.
2012. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!