Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv LH teszt után a...

Pozitiv LH teszt után a negativ azt jelenti, hogy halványbb a csík, vagy egyáltalán nincs csik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég, ha halványabb a kontroll-csíknál.


nekem végig, amíg mértem, kétcsíkos volt az ovutesztem, és az a nap volt a pozitív nap, amikor a két csík egyforma erősségű volt.

2009. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Az a problémám, hogy nem lh teszteltem elötte, mert nagyon zűrösek voltak a napjaink. 16-ik nap (vasárnap) kellett volna az ovumnak lenni és akkor néztem meg LH tesztel délután és semmit nem mutatott. Elötte nem tudtam nézni. Viszont hétfőn hajnalban nagyon erősen éreztem a bal petefészkemben a görcsölést, jó pár másodpercig eltartott. Azt gondoltam ez lehetett az ovu. Tudom, hogy több napig kell tesztelni, mert csak úgy látni valamit, de vasárnap egyáltalán nem volt csik. :( Azért reménykedtem, hogy talán volt tüszőrepedés, mert mintha megéreztem volna. Előfordulhat, hogy pénteken mutatott volna erőset, szombaton pedig halványat? Amikor rendesen csináltam a tesztelést, akkor is a pozitiv után 2nappal már nem volt csík. Ezek csak találgatások. :)

2009. aug. 18. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, azok. :-) De ha kétnaponta együtt tudtatok lenni, akkor nins okod aggodalomra, mert mindent megtettetek.


Amikor ovuláltam, épp két egymásba nyíló szobában laktunk egy baráti házaspárral, nyaraláson. Köztünk vékony ajtó, rajtunk át jártak ki fürdőszobába. Esélyünk se volt próbálkozni. Mégis megfogantam egy két nappal azelőtti szeretkezésből.

2009. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De jó!!! :)

Most mi is igy voltunk! Nagyon mi sem tudtunk együtt lenni, mivel a férjem külföldön dolgozik. Szombaton reggel jött haza, szombat este együtt voltunk. Csak akkor tudtunk, mert vasárnap délután indult is vissza. Vasárnap délelött itthon volt a lányom, akkor azért nem tudtunk mi sem. Tehát most csak reménykedni tudok, hogy talán (nagyon kis betűkkel) sikerült azért. Ha igy lenne, akkor ez nagyon-nagyon nagy csoda volna. :)

2009. aug. 18. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a halványabb a negatív.
2009. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó Neked is a választ. Bár azt tudtam, hogy a halvány negatív. Nem ez volt a kérdés. :) Pontosan az, hogy lehet-e, hogy ovu utáni nap már egyáltalán nem mutat még halvány csikot sem. Lehet rosszul fogalmaztam. :(
2009. aug. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!