Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo "segitsegevel"...

Fogamzasgatlo "segitsegevel" szeretnek mielobb pocakos lenni?! Sikerulhet? Valakinek van tapasztalata? Erdemes megprobalni?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a menstruaciom. Igy nem igazan tudok szamolgatni. Fel eve eredmenytelen a probalkozasunk. Arra gondoltam 2-2,5 honapos fogamzasgatlo.szedes rendszerezhetnd es aztan nagyobb esellyel probalkozhatnank ujra. Mi gondoltok sikerulhet?
2012. nov. 30. 00:45
1 2 3
 1/25 Ani7999 válasza:
100%

Figyelj nehogy meg csináld,mert pont az ellenkezőjét tennéd annak amit szeretnél.

Menj el endokrinológushoz és mond el hogy 6 hónapja próbálkoztok a pároddal baba fronton.Ő kivizsgál és megnézi hogy van e probléma a háttérben,ha van kezelést ad hogy könnyebben megess, ha nincs gond akkor a párodnak is utána kell járnia mert akkor lehet hogy nála van a gond.

Én ajánlom neked a debreceni klinikát,jelentkezz be egy nőgyógyász-endokrinológushoz.Vannak többen is és aki szimpatikus.

2012. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az egyik fo problrma, hogy kulfoldon elunk es sajnos nincs biztositasunk ... Sajnos... :/ Egy egyszeru szuresre honapokat kell varni... :/ nem valoszinu, hogy erdekelne itt valakit, hogy 6 honapja nen sikerul a baba...!
2012. nov. 30. 04:20
 3/25 Mara Acoma ***** válasza:
Mielőtt hormonokkal próbálod meg tömni magad, próbáld ki a gyógynövényeket a mensi rendbetételére. Pl. barátcserje, cickafark-palástfű teakúra. Ha beírod itt a keresőbe valamelyik nevét, sok100 találat lesz, ahol leírják, hogyan kell használni őket. Ha nem lehet kapni nálatok, kérj meg egy magyarországi rokont,aki kipostázza neked.
2012. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
ne haragudj,de eze egy akkor buaság,amit kitaláltál,hogy az hihetetlen? mikor szereztél orvosi diplomát? ja hogy nem szereztél? akkor viszont önpusztítás,amit kitaláltál. a saját tested,azt csinálsz vele,amit akarsz,de egy rosszul alkalmazott fogamzásgátló a fordítottját is előidézheti annak,amit szeretnél. egyébként meg amit fogamzásgátlóra költenél a néhány hónap alatt,azt tedd félre szépen,és abból már biztosan ellátnak egy rendelőben! (nálnuk legalábbis 6-7E ft egy adag fog.gátló és az én dokim pont ennyiért magán rendel!) ne légy buta! nem véletlenül van orvosképzés és tart majdnem 10 éven keresztül!
2012. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

öszinte leszek nekem bevált!

fél év probálkozás után doki adott egy havi fogamzásgátlót és most 28 hetes terhes vagyok

nálam bevált

szoktak ilyet csanálni hogy 1-3 hónapos intervallumra csinálnak müvi ciklust és amikor a rákövi hónapba nem szedik akkor az "ugymond lefagyasztott petesejt" jobban fog müködni és sikerül teherbe esni nagy % kal

2012. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
A fogamzásgátló valóban rendezi a ciklust -arra az időszakra, amíg szedned. Ahogy befejezés, a ciklus ujra felborulhat, igy emiatt szedni értelmetlen. Ha meg nincs biztosítás örök, nagyon nem okos dolog gyereket vállalni ,...
2012. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nagyon rossz ötlet. Csak rontani fog a helyzeten, valahogy ki kell vizsgáltatnod magad, hgy milyen hormonális betegséged van?
2012. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem valami jó ötlet. Inkább annak kéne utána járni, hogy miért rendszertelen a ciklusod, lehet, hogy a hormonokkal nincs rendbe minden. A fogamzásgátló meg csak addig rendszerezi, amíg szeded, de utána ugyanúgy előtérbe kerülhet a probléma, sőt lehet, hogy még jobban megkavarja.
2012. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, nalunk is a gyogynovenyek valtak be!!!! 7 honap sikertelen probalkozas utan vettem cickafarfu teat, meg palastfu teat es zafir baratcserje kapszulat! Abban a honapban osszejott!!!:)))) en hiszek benne!!!!

Ha erdekel, akkor irj privit es reszletesen leirom mit es hogyan kell:)


De ezt a fogamzasgatlos dolgot felejtsd el, tenyleg buasag, osszezavarod a hormonhaztartasod es lehet, hogy meg nagyobb lesz a gubanc. Nem eri meg kockaztatni!


37 hetes kismama

2012. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évig volt percre pontos, tankönyvi, 28 napos ciklusom. Petefészekcisztára írták fel. Májusban hagytam abba, a tökéletes ciklusomból csinált egy össze-vissza valamit, tele pecsételéssel, most dolgozunk a helyretételén. A fogamzásgátló csak elfedi a problémát, attól nem lesz rendszeres ciklusod, csak amíg szeded. Sőt, nekem a hormontabletta úgy összekuszálta a testem, hogy tej folyt a mellemből! Ez nem játék!
2012. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!