Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, alhasi görcsök...

Hányinger, alhasi görcsök mintha megakarna jönni, állandóan csak ennék, hőhullám, fáradtság! Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül szeretkeztünk a párommal még 1héttel ezelött most vagyok féltávba köv. mensiig!Most 7végén összebujtunk,de közbe fájt a méhem és nem is volt olyan kellemes!Szerintetek?
2009. ápr. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, de koránt sem biztos! Én is produkáltam a tüneteket, aztán mégis megjött 8 nap késéssel. Tesztelj! Nekem azok negák lettek!
2009. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet az első összebújást követő 3.ik napon de negatíc lett!Korainak számít,nem?
2009. ápr. 19. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
az a teszt még nagyon korai volt
2009. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát azt mondod, hogy egy hete voltatok együtt és még csak most vagy középtájon? Akkor még nem voltál a termékeny időszakban, tehát ilyen téren nem valószínű. Szex után 3 nappal felesleges tesztet csinálni, mert 1. még terhes tünetet sem produkálhatsz, mert nem vagy még terhes. 2. a teszt sem mutatná ki. Terhességről csak akkor beszélhetünk, ha az aktus után eltelt kb. 7-10 nap. Ennyi idő után ágyazódik be a zigóta. Igazságszerint gyakran a beágyazódás épp a várható mensi körüli napokban szokott megstörténni. Tehát tényleg az a legbiztosabb, hogy vajon megjön-e, és ha nem utúna lehet tesztelni. Van akinek már a várt mensi előtt kimutatja a teszt, mert valszeg már megtörtént a beágyazódás. A 3 napos teszt nem azt jelenti, hogy szex után 3. napon, hanem a beágyazódás utáni 3. napon. Vannak akik éreznek terhes tüneteket a várt vagy nemvárt előtt is, de inkább az a gyakoribb, hogy a kimaradt után napokkal vagy hetekkel kezdődnek az első tünetek jelentkezni. A legáltalánosabb tünet, amit akár nemvárt előtt is éreznek sokan, az a mellfeszülés, mellfájás. Remélem sok hasznos dolgot tudtam neked leírni. Legközelebb inkább védekezzetek!
2009. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2009. ápr. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!