Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire volt stresszes/...

Mennyire volt stresszes/ stresszmentes az életed, mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Mindenfelől azt hallani, hogy mennyire fontos a kiegyensúlyozottság és nyugalom ahhoz, hogy sikerüljön a baba.

Nektek mi a tapasztalatotok, tényleg befolyásoló tényező a nyugalom?


2012. nov. 30. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tény, hogy akkoriban nem idegeskedtem annyit, mint általában, de nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolta. Épp a nem érdekel, lesz ami lesz, kész vagyok a munkámmal és megyek haza fázisomban voltam, amikor sikerült a baba. Előtte nem tudom, hogy ezért nem sikerült-e előbb, vagy azért, mert volt egy vetélésem és akkorra regenerálódott a szervezetem, de majd biztos más is elmondja a tapasztalatát.
2012. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eléggé stresszes voltam amikor sikerült a baba, meglepetésként is ért, mert totál negatív tesztre számítottam:)
2012. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk eléggé stresszesek voltak a mindennapjaink, de itthon kettesben javarészt túljutottunk ezen. Az viszont érdekes, hogy sokan mondják, hogy a teherbeesésre nem kell úgy rágörcsölni meg folyton azon agyalni. Hát ez viszont igaz. A mi babánk akkor fogant mikor a szex csak kettőnkről szólt és nem arról, hogy na most lesz a baba na most sikerülni fog.
2012. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam pont az esküvőm hónapjában sikerült.képzelheted,alig vártam,hogy végre 'befejeződjön' az a sok lótás futás!Tényleg nagyon stresszes volt és ráadásul rá is görcsöltem a babára.mégis sikerült teherbe esni.
2012. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!