Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki bízik a decemberi hónapban,...

Eszter888 kérdése:

Ki bízik a decemberi hónapban, és szeretne végre bebabásodni?

Figyelt kérdés
Tina,Edina,Hajni,Lia és a többiek várlak titeket

2012. nov. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/343 anonim ***** válasza:
100%
Én is-én is nagyon szeretnénk már!
2012. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/343 anonim ***** válasza:
73%
Bebabásodni? Ezt még nem hallottam.
2012. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/343 anonim ***** válasza:
100%

Ugy erted, decemberben nem varod?

Hat en most nem is tudom...olyan 3-4 honap mulva akartunk elkezdeni probalkozni, mikor mar minden le van rendezve...most viszont tortent egy kis baleset a minap, es akar ossze is johetett. Tulajdonkeppen eppen meg lehet oldani mindent, ha most osszejott, de inkabb jobb lenne, ha meg 3-4 honapot varna....Ha most osszejott, kerek 3 ev lesz a kislanyom es o kozte, ...ha osszejott. Hat olyan 3 het mulva kiderul...

2012. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/343 anonim ***** válasza:
100%

Mi májusban beszéltük meg a Párommal, hogy szeretnénk babát egymástól, de még kicsit várunk. Ma beszéltük meg pont, hogy akkor már nem védekezünk. Elment most edzeni, de már alig várom, hogy hazaérjen, és szerethessük egymást. :-)

Annyira várom. Fogalmam sincs, hogy milyen érzés lesz, hogy bennem élvez majd el, és ebből baba lehet. De nem szeretnék ennyire görcsösen ráállni, szóval hazajön és szeretjük egymást, mert szeretjük egymást. :-)

Amúgy majd dec. 24-ére nem várom. Mennyire jó karácsonyi ajándék lenne.....

2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/343 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy összeszokott csapat vagyunk, és nagyon bízunk a decemberben...:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/343 anonim ***** válasza:

Itt vagyok Eszter:)Ma is csináltam ovu tesztet és hangyányit erősebb a csík mint tegnap.Remélem tényleg 2.-án lesz a Pé-m:)

Tina voltam

2012. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/343 anonim ***** válasza:
100%
en is nagyon szeretnek mar babasodni. Mar tobb mint 1eve varok a csodara. MIndig ugy vagyok vele, h talan most...
2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/343 anonim ***** válasza:
Tyű a mindenit én még az előzőhöz írtam :) De akkor most már itt vagyunk teljes erővel és nagyon nem várom decemberben!! Remélem minél előbb teljesül a vágyunk és a karácsonyt már 3-an tölthetjük a párommal! Minden reményem ez a hónap! 2.-án van elvileg peteérésem, viszont ma a párom dolgozik :( remélem nem csúszunk le semmiről, tegnap tettünk az ügy érdekében hátha a kis katonák kibírják ezt a pár napot, azért szombaton rádolgozunk hogy biztos ami biztos, most már tényleg sikerüljön! Megfogadtam hogy nem stresszelem rá magam!!! Remélem sikerül mindenkinek!!Edina
2012. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/343 anonim ***** válasza:
Jaj elfelejtettem kérdezni hogy ki hányadikára nem várja??
2012. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/343 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már nagyon-nagyon várom a babánkat! Ez a december lesz az utolsó esélyünk.

Ez lesz a 6.inszeminációm és nem lesz több. Most muszáj sikerülnie, különben többé nem lesz esélyünk.....


Drukkoljatok kérlek!!!!!

2012. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!