Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja velem együtt...

Ufobaby kérdése:

Ki nem várja velem együtt holnapra? Eddig milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Iszonyatos derékfájásom van már kb. 3 napja, alhasi szurka,néha mensi szerü görcs, a folyásom olyan sárgás sűrű jellegű...nagyon fáradt vagyok, de ez betehető annak, hogy sokat dolgozom...ma reggel a tesztem negatív... :(

2012. nov. 28. 19:00
 1/10 wartburg353s ***** válasza:
Szorítok neked! Ilyenkor a teszt még nem mutatná ki szerintem, úgyhogy lehet még baba... Én mára (nem) vártam, eddig semmi tünet, bár én az előző terhességnél se éreztem semmit az elején, csak olyasmit, hogy mindjárt megjön. Még nem tesztelek, mert pár hónapja is végül a 32. napon jött meg. Csak ne éljem bele magam nagyon, annyira rossz a csalódás!
2012. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eddig nekem mindig a 27-29. napn jött meg és előtte 2-3 nappal már barnázni szoktam. Ma vagyok a 27. napon és eddig semmi barna. Más tünetem nincs. Pedig ebben a hónapban keveset tudtunk együtt lenni és szerintem nem is jókor... Hát majd meglátjuk! Megy a drukk!

R.

2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ugye mára nem várom...hú, de izgi...reggeli hőm sajna 36,6 :( de még nem jött meg...a hasszurkát néha érezgetem, hőhullámaim vannak... a derékfájás is megvan és a mellbimbó fájdalom is...írjatok, hogy ,mi lett veletek! Addig is kitartást... ;)

2012. nov. 29. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én hőm 37.07 volt! Bár nekem amúgy is késöbb szokott leesni! Továbbra sincs se barnázás, se mensi. És nem érzek semmi különöset. Félek a csalódástól. Nem tudom mikor teszteljek. Izgulok én is! :-)
2012. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, R. voltam! :-)
2012. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 wartburg353s ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem csak késett 2 napot :(

Remélem, nálatok más a helyzet!

2012. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok! Sajnos nekem is megjött 1 nap késéssel, de iszonyat fájdalmaim vannak...hajrá a többieknek...
2012. dec. 2. 17:19
 8/10 A kérdező kommentje:
R. mi a helyzet?
2012. dec. 2. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is megjött! :-( Majd talán a Jézuska rak majd a fa alá kétcsíkos tesztet!
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nem a fa alá került, 31-én pozit teszteltem! :-) Remélem te is minél hamarabb babásodsz!
2013. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!