Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagytok ti is így ezzel?...

Vagytok ti is így ezzel? Nagyon beteg dolog?

Figyelt kérdés
Én már nagyon vágyom egy babára, párom még várna vele néhány évet, még korai lenne. Annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedek, minden napban várom, hogy hátha becsúszik a baba (hallottam már ilyet) és akkor megtartanánk. Csalni nem fogok a gyógyszerrel, mert nem akarom átverni a párom. Nagyon beteg dolog ilyenben reménykedni?
2012. nov. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem betegebb dolog hogy ezt elfojtod magadba

mennyi idős vagy?

2012. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, párom 24. Szóval még fiatalok lennénk a babához és még mindketten tanulunk. Nem most van itt a baba ideje. :(
2012. nov. 30. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az :) én is elég beteg vagyok akkor :)


41 évesen már nem vállalhatok több babát 3 gyermekem van. Az utolsó császárnál el is köttettem magam, mert már eü szempontból sem javasolta az orvos az esetleges terhességet. Mégis olyan nagyon jó lenne még egy kisbaba...

2012. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan így voltam vele. Megszültem a második lányom, rá 8 hónapra felrakattam egy spirált. De egyszerűen annyira vágytam, hogy megint szülhessek. Beszéltem a párommal, azt mondta, hogy ő több gyereket nem szeretne, de ha becsúszik védekezés mellett, akkor maradhat:)

Hát így én is ebben reménykedtem.

És képzeld, rá 2 hónapra sikerült, pedig ott volt a spirál. Két kislányunk után megfogant a kisfiúnk:)

Most már 17 hetes pocaklakó, és imádja az apukája:)))

2012. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem beteg dolog! Elköttettem magam, de utána felébredt bennem egy 3. baba iránti vágy. Én is reménykedem benne, hátha becsúszik, hiszen néha elkötés mellett is besikeredik a baba:-)
2012. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, nagyon vágyom egy babára. Tudom, hogy még ráérek, mert 20 éves vagyok, de mégis úgy érzem, hogy megőrülök érte. A párom természetesen még nem szeretne, de ha becsúszna, nem lenne gond. Most szerencsétlenségemre PCO szindrómát diagnosztizáltak nálam, úgyhogy ha tervezzük sem lesz egyszerű, azt hiszem ... :S
2012. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!