Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.20an abbahagytam a dienill...

Nov.20an abbahagytam a dienille fogamzasgatlot 14 honap szedese utan, ezek utan mikor varhato h. megjon? Mert azt olvasom h. lehetseges hogy honapokig nem jon meg? Babat szertnenk, ezrt nem orulnek ha nem menstrualnek honapokig!

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, benne van a pakliban, hogy nem fog megjönni.

Vagy kivárod, míg megjön vagy elmész orvoshoz, ha nem jön meg és akkor írnak olyan gyógyszert, amivel meghozzák a vérzést.

2012. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változó. Vkinek rögtön megjön időben, vkinek meg fél év után sincs vérzése...

Ha 3 hónapig nem jön meg, akkor orvos.

2012. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon remelem megjon,hiszen csak 14 honapig szedtem,mas ev ekig szedi,de lehet semmi kozze ahhoz h.ki meddig szedi.
2012. nov. 30. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nincs szoros összefüggés. Vki 2 évig szedi, aztán 2 évig nincs utána spontán peteérése, vki meg 8-10 évig szedi és azonnal helyreáll.
2012. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amúgy ez tényleg egyén függő.

Én a teherbeesésem előtt 4 évig szedtem fogamzásgátlót és egyből volt vérzésem abbahagyás után és tervezéstől számítva bő fél év alatt teherbe is estem.

Viszont miután megszültem, újra fogamzásgátlót szedtem és egy ideig szedtem a Dienille-t is, amitől viszont a szedése alatt nem volt egyszer csak vérzésem. Miután már 2 hónap elment vérzés nélkül, orvoshoz mentem, aki alapos kivizsgálás után ezt a gyógyszert nevezte meg oknak a vérzéskimaradásnak, kaptam másikat és azóta rendben is van a vérzésem.

2012. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!