Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is jobb lett az étvágya...

Nektek is jobb lett az étvágyatok, amikor elkezdtetek szedni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. :) Szerencsére semmi mellékhatást nem vettem észre.
2012. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, oda kell figyelni, vegyes dietat tartani (orvosi javaslat nalam) mindig karcsu voltam, ami inkabb a nagyon vekonyra hajazott, most inkabb az egeszseges testalkat jellemzo ram , volt egy 4 honapos valtozas az eletemben, ami mozgasmegszunessek jart, nem gondoltam volna, hogy annyival kevesebbet kellett volna ennem, mert elotte mindig etvagy szerint ettem, fog gatlo mellett sem kellett annnyira visszafogni, de aketto egyutt sok volt. Nekem az etvagyam ugy fel 1 ev szedes utan nott ugy vettem eszre, most lassAn 4 eve szedem...
2012. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!