Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ami tegnap uh-n 19 mm-es...

Ami tegnap uh-n 19 mm-es tüsző volt, az mára vagy ma hajnalra mennyit nő? Repedőképes már?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
20mm felett bármikor megrepedhet, de akár elérheti a 29mm-t. Naponta kb. 2mm-t nő, tehát könnyen elképzelhető, hogy már megrepedt. Most érdemes ovutesztet használni és akár naponta együttlennetek a pároddal.
2009. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tegnap pozitív volt, együtt is voltunk, ma is megnézem ovu tesztel, ha nem pozitív akkor ma már nem kell együtt lennünk?
2009. aug. 18. 15:44
 3/15 A kérdező kommentje:
a hőm alapján pedig tegnap lent volt 36.6, most ma reggelre meg már 36,8 volt...ez miért lehet?megrepedt éjszaka?
2009. aug. 18. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
"akkor már nem kell együtt lennünk?"ez milyen hozzáállás!ne azért szexeljetek basszus mert muszály,hanem mert jól esik!az már rég rossz h kötelességből vtok együtt azokon a napokon aztán utána meg előtte nuku!!
2009. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. A petesejt 12-24 óra közötti élettartammal rendelkezik, így tehát nem baj, ha ma is együtt vagytok, hiszen a tüsző megrepedését nem lehet percre pontosan tudni. Ha tegnap voltatok együtt, az pont jókor volt, remélhetőleg a katonák várják már. Sok sikert!
2009. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

remélem nem írsz többet, ki vagy te hogy így viselkedj a másikkal szemben és kérdőre vond???

Valamit te nagyon félre értettél...szerinted ha 2 ember gyermeket akar, akkor csak azokon a napokon vannak együtt?

Arra gondoltam itt, hogyha már tegnap volt pém, akkor elég 2 naponta, vagy naponta jobb ha együtt vagyunk!

2009. aug. 18. 15:54
 7/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a tanácsokat!

Neked van már babád?

2009. aug. 18. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Szintén első válaszoló vagyok. Még nincs babánk, már lassan 2 éve próbálkozunk. Igyekszem az itt olvasottak alapján ellesni a tippeket, tanácsokat, amik már valakinek sikert okoztak.
2009. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos könnyen át megy a babaára váróknál a sex kötelezőbe. Ezen nincs is mit csodálkozni. Persze attol lehet élvezni is. Az én férjem nem tudja ,hogy ez most kötelező éppen. A nőknek nagy szinészi tehettségük van, én ki is használom ezt. Nagyon sajnálnám ha emiatt romlana meg a házasságunk.
2009. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2. vok!bocs a bunkó válaszért csak tényleg félre értetem,mert ismerek sok olyat aki tényleg csak muszályból szexel,és én úgy értettem a kérdésedből h te is...!még egyszer bocs!amúgy mióta próbálkoztok?mi már 15 hónapja!sztem azért is vok ilyen ingerlékeny...:(((
2009. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!