Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem igazságtalannak?...

Miért érzem igazságtalannak? Más is így érzi magát hasonlò helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretnénk iskolás korú gyerkőcünk mellé egy kistesòt de nem sikerül :-(

Barátnőmnek van egy mini bébije aztán teherbe esett és abortuszra mennek.

Nagyon rossz érzés. :-( és számìt rám lelki támaszban.

Lehet én dramatizálom túl?


Annyira dühìt.Lehetett volna védekezni ha nem akarnak


2012. dec. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az élet mindig igazságtalan de nem szabad feladni a reményt soha!Nekem két vetélésem volt sajnos (első baba lett volna), de nem adom fel!Körülöttem pedig mindenki babát vár!Megértelek!
2012. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek, sokan érzünk hozzád hasonlóan.
2012. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert ugye meg nem hallottunk arrol, hogy az egyetlen 100%os vedekezesi mod a szexmentes elet....

Igen, tuldramatizalod.

Sajnalom, hogy nem jon ossze, de ez nem a baratnod hibaja. Egyebkent meg milyen baratno vagy, ha nem tamogatod, hanem eliteled....

2012. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
A kettőtök élete nem EGY. Neki más jellegű gondjai vannak, mint neked. Te döntöd el, akarsz-e barátja lenni. Nem tehet róla, hogy neked nem megy, neki meg akkor is, ha nem akarja. Ítélkezni pedig senkinek sincs joga a másik felett!
2012. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

2.5 hónapos baba mellett estem teherbe, nem tudnám megtenni, hogy elvetetem, pedig nagyon nem számítottunk az érkezésére, és 6. babánk lesz.

Ne vetesse el, és akkor nem lesz szüksége lelki támaszra.

Én nem tudnék úgy tovább élni, hogy megöltem a babámat, és nem is tudnék másnak sem leki támaszt nyújtani, aki megtette.

2012. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ìtélem el és nem is hibàztatom.

Valamit félreértettetek :-/

Ezt nem ragoznàm tovább!


A többieknek is köszönöm a vàlaszt és kitartást akinek még nem sikerült.


6.gyerkőc? :-) ejha :-) :-) gratulàlok

2012. dec. 1. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolónak egy szívből jövő nagy ölelést küldök! :) És jó egészséget!
2012. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnapelőtt derült ki, hogy sikertelen lett a lombikunk. :( Már 9 éve várat magára a baba, nagyon is átérzem a soraidat! :(

Bárcsak lenne válasz a miértekre!!!

2012. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6. gyermekét váró Anyuka vagyok. Köszönöm az őszinte ölelést, biztatás és bátorításképp a valóságban is rámférne, nemcsak így virtuálisan :)

Nagyon sok erőt kívánok azoknak akik évek óta várnak babára, bárcsak számítana valamit, hogy -ismeretleül is -itt legbelül folyamatosan sugárzom nekik az erőt!

2012. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!