Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki volt már...

Van itt valaki aki volt már hasonló helyzetben, mint ez a lány? Szerintetek is csak irigy a babára?

Figyelt kérdés

Úgy látom senki nem érti őt meg... Bár gondolom a válaszadók közül nem sokan voltak hasonló helyzetben.

Én megértem mert én is átéltem. Azt gondolom valójában nem csak a kérdésre akart választ kapni, hanem merértést szeretne. Ti mit gondoltok? Esetleg volt már valamelyikőtök hasonló helyzetben?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2012. okt. 27. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Irigy szerintem.

Féltékeny a másik nőre, hogy ő nem is akarta és gyereke lesz, ő meg akarná, és nem lesz.

Azt gondolja, rossz anya lesz a másik nő, de ez korántsem biztos.

Ha ő is állapotos lesz, majd megnyugszik!

2012. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
barátnőm nem egy ősanyatípus, konkrétan azért vállalt gyereket mert mindenkinek van már a környezetében. Szerencsére a természet jól kitalálta ezt a 9hónapot, ahogy halad előre a terhességgel, úgy talál benne egyre több örömet. Nem lesz soha ősanya, de meg fog próbálni jó anya lenni, én így látom. A másik kérdező pedig szerintem is sajnálja hogy nem ő terhes, reméljük megadatik majd neki és megnyugszik ha a sajátjára koncentrál.
2012. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irigység ez, csak elkeseredett, hogy neki nem sikerül....ő is szeretne, írta. Valóban nem ítélheti meg, ki milyen anya lesz...mindenki csak saját magát érezheti. De volt ott 1-2 hozzászóló, aki kijelentette, hogy az a lány, akiről írnak, sokkal jobb anya lesz, mint az, aki nagyon várja a babát....hát ezt én is kikérem magamnak, ismeretlenül is, NAGYON VÁROM A BABÁM, MINDIG IS ERRE KÉSZÜLTEM, OLVASGATOM A SZAKLAPOKAT ÉS JÓÓÓ ANYA LESZEK!!Minden jót a babaváráshoz mindenkinek!
2012. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!