Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Szerintetek lehetek terhes?

SOS. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
18 napja kezdtem el használni a nuvaring nevű hüvely gyűrűt. Régebben már használtam,de rosszul emlékeztem,hogy mikortól hat így már 3 nap után védekezés nélkül csináltuk az 1 hét helyett. A másik probléma,hogy most olvastam a neten,hogy csak hideg vízzel lehetett volna lemosni,én mindig meleggel vagy forróval mostam le(minden együttlét előtt kiveszem).Már 3 napja elég erős szúró érzés van a méhemben,feszülnek és fájnak a melleim,ezért aggódok. Plusz,ha esetleg baba van a dologban nem árt neki a gyűrű? Szerdán kéne levennem és várni,hogy megjöjjön...mit gondoltok?Válaszokat előre is köszönöm!

2012. dec. 2. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem árt neki, de ha kiderül a terhesség, azonnal abba kell hagyni.

Várd meg a szünetet, ha megjön rendesen, akkor jó eséllyel nem lettél terhes. Ha nem jön mg, akkor teszt.

(Bár mindenképp érdemes tesztet csinálni, mert addig úgy se nyugszol meg, és nem egy nagy összeg.)


Egyébként ha első napon tetted fel, akkor azonnal véd.

A lemosással nem tudom mennyit ártottál neki.


De a ciklus végéig használj óvszert!

2012. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy reggel jött meg amikor már nem voltam otthon így késő este raktam fel amikor hazaértünk!Köszönöm a válaszodat!
2012. dec. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!