Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez? Tüszőrepedés...

Hogy is van ez? Tüszőrepedés után emelkedik a hő? Ha igen, akkor nem értek vaalmit, mert a hétfői lh tesztem picit haványabb volt, mondhatni pozitín, de tegnap erős pirosat teszteltem, hőm tegnap megindult felfele 2 tizedet, ma meg még egy tizedet.

Figyelt kérdés

36,6 volt mikor leesett hétfőn, 36,9 a mai nap reggel.

Mindig mérem, ugyanabban az időben.


2009. aug. 19. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Jeleztem a moderátorok felé, hogy ezt már kérdezted, nem is egyszer. Hagyd ezt abba!!!
2009. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ki vagy Te hogy osszad itt az észt????

Ha egy nap 100-szor teszem fel, másképpen, akkor Téged ez ne érdekeljen!!!!

2009. aug. 19. 11:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és ezt NAGYON SOKAN ÜZENIK NEKED!!!
2009. aug. 19. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, rád nem vonatkoznak ennek az oldalnak a szabályai? Nagyon tévedsz.


Kérdeztél egyszer, válaszoltam rá nomálisan, rászántam az időt.


Megkérdezted MÉG KÉTSZER UGYANAZT, ezzel mások értékes kérdéseit toltad lejjebb a listában. Szerinted ez ne parasztság, már megbocsáss? Ha ki akarod emelni a kérdésedet, mert szerinted nem kaptál rá megfelelő választ, akkor 36 óra múlva megteheted, és a sor elejére kerül.


Ha még egyszer kiírod ugyanazt, még egyszer jelezni fogom a moderátorok felé. Csak azt éred el, hogy végül törlik a kérdésedet. Inkább moderált magadat te, és akkor nem kell másnak megtennie.

2009. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hűha! Mi ez a nagy csetepaté?
2009. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Óh egyem meg azt a nagyon okos agyadat!

Inkább töröld magad, és ha mégegyszer írni mersz, akkor élek Én is a Te kisded játékoddal, és KÜLDÖM A MODERÁTOR FELÉ!!!!

2009. aug. 19. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Írok. Küldd.
2009. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ebben a kérdésedben http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Én voltam a 10:25-ös válaszoló. Igazán lepontozhatnál. Csak szólok, mert olyan kedves vagyok.
2009. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
TUDOM:-))))))
2009. aug. 19. 11:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval! Miért kell a mások által (nem ezredjére) feltett kérdést hátrébbtolni??? Egyébként miért nem kérdezed meg az orvost, ha nem bízol az itt válaszolókban???
2009. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!