Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ezekkel az ovutesztekke...

Mi van ezekkel az ovutesztekkel? Pozitív-negatív-újra pozitív? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sajnos a kép minősége nem a legjobb mert csak telefonnal tudtam fényképezni de talán azért látszik a lényeg.Azt hittem, hogy már megvolt az ovum, mert igaz, hogy halványan de egyformák voltak a csíkok aztán negatív is lett és most újra pozitív volt tegnap este is.Teljesen tanácstalan vagyok, hogy akkor most mi van...:(


[link]


2012. dec. 5. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A halvány vonalakat nem kell beleszámolni, az ovulációs tesztnél az erős vonalak számítanak csak. :(


Tehát ahogy elnézem, nejed lehetett egy spontán peteérésed is.

2012. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(neked) bocs...
2012. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik nap lehetett a spontán pé szerinted?Egyébként köszönöm a választ!:)
2012. dec. 5. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

na ez az amit én nem csinalnék nem vezetném nézegetném és akkor ugornék rá a páromra mikor van ovum mert ugy nehezn fog összejönni (látom még csak a harmadik hónap) de inkább lazitsatok ne ezeket nézd állandóan, össze fog jönni a baba anélkül is



amugy lehet spontán peteérés egy jo aktus után is (mégha a teszt nem is jelezte volna)

29 hetes kismama

2012. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én se akkor ugrok rá amikor pozitív hisz láthatod azt se tudom mikor pozitív.Az első babánk meg mindenféle számolgatás meg egyebek nélkül jött össze elsőre.Azóta se sikerül másodszorra..Azért próbáltam ki az ovutesztelést, hogy hátha majd ezzel..
2012. dec. 5. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy kiszámoltam kb mikor lehet a peteérésem, és hogy akkor csináltam egy terhességi tesztet, hogy megerősítsem magam. És amikor láttam hogy a számításaim jók voltak akkor örültem :D És szexeltem a férjemmel. Ma egy 20 hónapos fiúcska mamája vagyok.


Szóval számolgass, és amikor kitaláltad kb mikor van akkor csinálj tesztet.

2012. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!