Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Az utána való...

Mit gondoltok? Az utána való nap negativ volt egy másik teszt. Ez pozitiv vagy rossz a teszt, vagy nem is voltam terhes?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2009. aug. 19. 20:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azóta nem is mertem csinálni tesztet,pedig ez múlt hét csütörtökön volt.Szombatra nem várom kb.
2009. aug. 19. 20:10
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez halvány pozinak tűnik... Másnap csináltál másikat és az negatív volt? Lehet, hogy ez érzékenyebb és azért mutatott ilyet. Hétfőn csinálj egyet újra és az már biztos lesz! Ha terhes vagy, akkor már annak egyértelműnek kell lennie, ha nem mutat semmit, akkor sajna...


Szívből kívánom, hogy babás légy!!! Majd írd meg mi lett végül!

2009. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!Még akkor is jól esik,ha mégsem jön össze :-)
2009. aug. 19. 20:22
 4/19 anonim ***** válasza:

Az első nekem is halvány pozinak tűnik, de hogy lehet, hogy 9nappal a nem várt menszi előtt ilyet tesztelj? Ugye jól számoltam? 9nappal hamarabb teszteltél!?

Szívből kívánom, hogy babás légy!!

2009. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát,igen.Most pár napja nagyon szúr a petefészkem,de egyébként semmi tünet.Ez az 1.hónap,hogy nem görcsölök rá.Nem lehet korai p.é.?
2009. aug. 19. 20:49
 6/19 A kérdező kommentje:
Vagy előző hónapban "sikerült",de mivel megjött nem ürült volna ki a hcg?csak próbálom megfejteni...
2009. aug. 19. 20:52
 7/19 anonim ***** válasza:
Attól függ hány naposak a cilusaid, de ha 28, akkor abból 9, amikor csináltad a tesztet, az 19. kell a fogantatástól 10-12 nap, amíg a legérzékenyebb tesztek is kimutatják. Tehát akkor neked a 7-9. nap körül kellett volna legyen pé-d. Nem szedtél Clostit? Ha nem kaptál stimuláló gyógyszert, akkor érdekes lenne ez a korai pé, de soha nem lehet tudni ;)))))
2009. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Végül is van olyan, aki vérzik akkor is, ha sikerült a megtermékenyítés. Szombaton kiderül! Drukkolok!
2009. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem szedek semmit.Akkor inkább rossz a teszt....
2009. aug. 19. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:
szia csinálsz másik tesztet? sztem ez is pozitiv..
2009. aug. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!