Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek egy het...

Van valaki akinek egy het keses, ket negativ teszt utan megis kiderult hogy terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem itt nézi a tv-t.Negatív volt minden teszt,de én tudtam,hogy ott van:)
2009. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett baba, legalábbis most megint megjött azóta.
2009. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gratulalok hozza!!! , es mennyit kesett akkor , mikor csinaltal tesztet , mikor mentel orvoshoz??
2009. aug. 19. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem egy hónapos késésnél,nem mutatott ki semmit,vagyis halványan,de alig látható volt.Elmentem dokihoz,ő sem látott semmit,azt mondta,nincs terhesség.Rá egy hónapra,elmentem másik dokihoz,aki akkor 8 hetes terhességet állapított meg.Akkor már nem csináltam tesztet,a jelek miatt mentem el.
2009. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 nap késés után csináltam egy tesztet és nega. lett(pénteki nap volt).Majd úgy döntöttem nem tesztelgetek elmegyek inkább orvoshoz.Már 6 napja késett (keddi nap) amikor az orvosnál jártam.Megvizsgált és közölte ő nem érez terhességet,de csináltat vért és vizeletet.Az eredményért csütörtökön mentem vissza de már rajta volt hogy terhességi teszt poz.A kíváncsiság kedvéért másnap (ismét péntek)csináltam itthon is egyet mert olyan régóta vártam már egy pozi. teszt látványát hogy nem bírtam megállni.Igaz kimutatta de nem erőteljesen.

Sok sikert!És írd meg hogy mi lett az eredmény végül!

ÜDv:27 hetes km.

2009. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!