Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de előtte...

Babát szeretnék de előtte elmegyek nőgyógyászhoz hogy minden rendben van-e a babavállaláshoz, milyen vizsgálatra számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy vér- és vizelet vizsgálat volt és kenetet vett le a doki, meg elküldött UH-ra mert sok cisztám volt kamasz koromban.
2012. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem az sztk-s doki elküldött, hogy menjek vissza ha már 1 éve nem sikerül :/
2012. dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Engem a magándoki is lerázott ugyanezzel a szöveggel, pedig már nagyon közelítettem a 40-hez, és nagyon szerettem volna előre megnézetni magam, hogy minden rendben van-e. Sajnos akkor még nem voltam elég erőszakos. :-(

Amit érdemes kisírni : hormonvizsgálat (inkább endokrinológussal csináltasd, ő tudja is hogy mit kell nézni), apának spermavizsgálat, és legalább egy hüvelyi UH. Átjárhatósági vizsgálatot csak akkor csinálnak, ha a többi rendben van, és mégsem jön a baba.

Ha tudsz, akkor lódítsd azt, hogy már egy éve nem sikerül, akkor hajlandóak foglalkozni veled.

2012. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is magándokinál voltam. Citológiát csinált, elbeszélgettünk, megcsináltuk a toxoplazma-vizsgálatot - ami negatív lett sajnos - és csinált hüvelyi ultrahangot is, ezen látszott, hogy rendben van minden, nincs ciszta, stb. Hát ennyi volt első lépésben. De én még elmentem külön endokrinológushoz is, megnéztük a TSH-t, rendben van. Mi próbálkozunk januártól, majd meglátjuk. Mensim pontos, rendben van, nem fáj, nincs panaszom. az én orvosom a terhesvitamint sem támogatja, de mivel látta, hogy én mindenképp valamit fogok szedni!! akkor a Gravidát ajánlotta. De én egyenlőre csak a folsavat szedem, B-vitaminnal és rengeteg gyümit. Férjem E-vitamint, cinket.Remélem segítettem.
2012. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
méhnyakrák szűrést mindenképpen csináltass a terhesség előtt,aztán a többit a doki tudni fogja! sok szerencsét!:)
2012. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!