Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja nem védekezünk a...

Kiss Annamária3 kérdése:

6 hónapja nem védekezünk a párommal, mégsem sikerül a baba. Van vmilyen alternatív módszer ennek segítésére?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Sokan E-, es C- vitamint szednek.

De van aki a cickafark es palast fu teara eskuszik (ezt ugy kell inni, hogy a ciklus elso feleben a cickat masodik feleben pedig a palast.) Ezt kiegeszitheted egy baratcserje kapszulaval is.

Van akinek a terhesvitamin szedese segit. (nekem pl egy orvos mondta, hogy ma mar szinte "kotelezo" elotte elkezdeni szedni)

Homerozhetsz minden reggel. Hasznalhatsz ovu-tesztet, vagy pg53 mini mikroszkopot. Ezekkel megallapithatod mikor van peteeresed.

Aktus kozben popsiala kisparna a vegen pedig maradj fekve 10-15 percig. Vagy esetleg alkalmazd a gyertyaallast.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Nezz utana ezeknek. Remelem tudtam segiteni.

Ha kerdesed van es tudok segiteni, nyugodtan irj. Mi is fel eve probalkozink. Ezt a honapot meg a sorsra bizom aztan elkezdek egy "kurat". Bar remenykedem, hogy nem lesz ra szugseg.

Egyebkent dokinal voltal mar? Minden rendben?

2012. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb,ha terhesvitamint szedsz,nem kell más,mert abba minden benne van ,cickafark + palástfű teát idd,ahogy az előttem szóló leírta,szex után egy órát feküdj,lehetőleg kicsit polcold fel a feneked,így befelé folyik majd.párod szedhet e c vitamint.
2012. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!