Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van alternatív módszer a...

Van alternatív módszer a fitymaszűkület kezelésére?

Figyelt kérdés
Merev állapotban is hátra tudom húzni, de olyan érzés, mintha egy túl szűk kondomot akarnék felhúzni. Az ilyet is muszáj műteni, vagy vannak rá kenőcsök, vagy egyéb?
2010. aug. 19. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen enyhét még próbálgathatsz magadnak tágítani. Menj el vele orvoshoz konzultálni. Szerintem nem szükséges a részleges körülmetélés sem.
2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. Okés. :)
2010. aug. 20. 00:15
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekeknek még adnak ilyenre kenőcsöt, nem tudom, hogy felnőttkorban is segít-e. Kérdezz rá az orvosnál (nem tudom melyiknél, így talán először a háziorvosnál).
2010. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 margoz ***** válasza:
59%
Gyógyszertárban vegyél vazelint,ez nem tartalmaz írritáló szert és ezzel kend ha tornásztatod a bört,de ne sokat várj vele,mert ha a bör alatt nem tudod rendesen tisztán tartani,akkor begyulad és büdös is lesz,Nem kell félni a körülmetéléstől,ha utána olvasnál nagyon sok elönye van neki.
2010. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon megjártam a körülmetéléssel, szóval én inkább nem ajánlanám!
2010. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

00:42: Női háziorvosom van, így a dolog számomra kissé kényelmetlen volna. :D


11:24: Tisztán tudom tartani, azzal nincs gond. Merev állapotban is le tudom húzni, csak érzem, hogy azért kissé szűk és ezért szorít.


11:44: Sokat olvastam ilyen esetekről, ezért szeretném én is inkább elkerülni a dolgot.

2010. aug. 20. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvosodnak csak annyit mondtasz, hogy küldjön át az urológushoz, aztán, ha szerencséd van, akkor az nem nő :)


Amúgy csak egy dolgot kerülj el, a teljes körülmetélést. Bárki ajánlja, nyugodtan küldd el a fenébe.


Vannak civilizált módszerek, tágítás, bemetszés, plasztikák, részleges metélés, 2010 van, ne hallgass senkire, aki le akarná vágatni az egész előbőrt. Vagy, mert azt olvasta VALAHOL, hogy az milyen jó, vagy mert neki is levágták, tehát vágják le az egész világnak...

2010. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,van alternatíva,leírták páran előttem.Használhatsz kencéket,fürdőzéskor,mikor a bőr megfelelően átmelegszik,nyújthatóbb.Ilyenkor tágíthatod.Fontos,hogy rendszeresen csináld,mindig a fájdalomküszöb határán.Kitartás! X
2010. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne akard körülmetéltetni, mert jól látod, nem jó... én is megszívtam vele :(
2010. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!