Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek 3 év sikertelenség...

Van akinek 3 év sikertelenség után spontán összejött a baba, előfordulhat egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várnám a mensit...semmi tünetem nincs most. Megint meg fog jönni?
2012. dec. 8. 16:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kíméljenek a "menni kell dokihoz kivizsgálásra" kommentek, mert férjem úgysem megy el, köszi!
2012. dec. 8. 16:24
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem mentek el orvoshoz akkor csak reménykedni lehet, hogy nem valami szervi ok vagy betegség áll a hátterében. Én két családot is ismerek, akik nem jártak utána a dolognak csak vártak és próbálkoztak. Egyiknek 5, másiknak 7 év után sikerült. De szerintem ezek a ritka csodák. Sokkal jobban járnátok, ha megtalálnák a meddőség okát. Lehet, hogy valami egészen egyszerű, könnyen megoldható dolog. Egy barátnőmet több év próbálkozás után néhány tejsavas injekció meggyógyította és teherbe esett. De ehhez kellett találniuk egy ezzel foglalkozó orvost. Nem tudom hány éves vagy, de ahogy telik az idő, romlanak a teherbeesési esélyek. Kezdetnek egyedül is elmehetnél orvoshoz.
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak titeket,tudom milyen érzés az ilyen.De ne haragudj: a férjed féle hozzáállás eléggé ...hagy némi kívánnivalót maga után (finoman fogalmazva).Ha egy ember valóban akar gyermeket,akkor minden követ megmozgat ennek érdekében.És simán elképzelhető,hogy nála van a gond.
2012. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó, ne menjen el a férjed orvoshoz.

Igen lehet 3 év múlva spontán.

De az is lehet, h 30 év múlva se ilyen hozzáállással.

2012. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtem fogamzásgátlót,3 hosszú kapcsolatom volt összesen 8 év,a mostani párommal fél év alatt összejött. Tehát 8,5 év után spontán.Azt nem hinném hogy az előző 3 férfi steril lett volna és ezek szerint velem sem volt gond orvoshoz évente jártam általános vizsgálatra.Úgyhogy ne add fel szerintem sikerülhet.
2012. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekünk 2,5 év után sikerült, de mi tettünk is érte.

Attól, hogy a férjed nem szeretne kivizsgálásra menni, te még elmehetsz...

2012. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem akart elmeni a férjem orvoshoz. Nekünk már volt egy gyerekünk. A màsodikra 10 évet vàrtunk.
2012. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy valami apró kis homokszem van a gépezetbe.

Mi 6(!) évet vártunk, mire teljesen véletlenül kiderült egy vérvételből hogy a pajzsmirigyemmel probléma van, alulműködik. Kaptam gyógyszert, két hónap múlva pozitívat teszteltem, aki most három éves kisfiú!

Ha úgy gondolod nem éri meg elmenni, és a férjed sem partner, akkor nem kell neki gyereket szülnöd.

Az én férjem kiskatona vizsgálatra is elment, ment fontos volt neki, egyrészt a saját egoja miatt, hogy tudja mire képes, másrészt értem, harmadrészt a jövendő családunkért. Ennyit megtehet a férjed. Te is kivizsgáltathatnád magad, tudom kérded hogy ne jöjjek ezzel, de megteszem. Ha nem tesztek meg mindent a babáért, nem zárjátok ki a sikertelenség hátterében álló problémákat, betegségeket, akkor ne kérdezd hogy megint meg fog-e jönni? Honnan is tudnánk? Te szeretnéd a babát úgy látom a kérdésedbe, akkor pedig mindent meg kel tenni érte, nem csak neked.

2012. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, 3 év után jött össze, de mi kivizsgáltattuk magunkat. Férjemnek egyszer sem kellett mondani, hogy vigye el a mintát a kórházba. Magától ment....
2012. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Azért jó lenne, ha legalább Te elmennél a dokihoz. Érdemes lenne mindkettőtöknek egy kis méregtelenítő kúra, majd feltölteni a szervezeteteket vitaminokkal, ásványi anyagokkal .Már ez is sokat segíthet.Nagyon sok jó tapasztalat van vele kilátástalan helyzetekből is.Ha érdekel pár jó tapasztalat, akkor szívesen elküldöm emailben.
2012. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!