Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességem elsőre...

Első terhességem elsőre összejött és mindenértékem tökéletes volt. Most progeszteron hiányom van. Barnázás stb. de miért? Mik lehetnek az okok? Sehol nem találok erre válaszokat. Teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés
kicsit kétsébeesett vagyok...mert egyszerűen nem értem ...a munkám elég stresszes ez igaz....a stressz lehet az oka?nem dohányzom nem iszom sprotos vagyok a testsúlyom tökéletes (174 cm magas és 62kg vagyok)28 éves vagyok(állítólag a legjobb korban). valakinek van ötlete, hogy ez mitől alakulhat ki?
2012. nov. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincsenek igazán okok, vagyis hogy bármi lehet.


Első terhességem nekem is tankönyvszerű volt, elsőre sikerült...stb.

A másodiknál barnázgattam, sajnos nem segített a progeszteron pótlás sem, 9. héten vetélés lett a vége. Utána 3 hónap próbálkozás volt, mire megfogant a középsőm. Vele megint semmi gond nem volt, és minden rendben ment, ahogy aztán a 3. babámmal is.

Senki nem tudta megindokolni, hogy mi lehetett a gond a 2. terhességemnél, azt mondták, hogy szinte minden második terhes nőnél előfordul :(

2012. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ...nagyon jól jött, mert rém tört nagyon a nyugtalanság. köszönöm
2012. nov. 20. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:
*rám
2012. nov. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!