Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek rögtön elsőre összejöt...

Akiknek rögtön elsőre összejött a baba, bevetett valamilyen "praktikát"?

Figyelt kérdés
Van itt sok olyan kérdés, hogy kinek-mikor, sokatoknak elsőre!De tudom, hogy ez nem teljesülhet mindenkinek!Csak olyan könnyű mondani, hogy "ahogy megvan írva...."nem lehet tenni semmit:-)Mostanában kezdenénk próbálkozni.
2012. okt. 25. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen "praktika" a szex volt...
2012. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát erre én is gondoltam:-)ezen kívül esetleg valaki más.
2012. okt. 25. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nincs egy jó ideje káros szenvedélye egyik félnek sem, sportolás, magzatvédő vitamin. Sok próbálkozás, min. naponta. Főként peteéréskor..
2012. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is csak ennyi volt. 2 naponta osszebujtunk a ferjemmel, a peteeres elott, alatt es elso honapban osszejott. :-)
2012. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmit! Pont ez az, hogy nem gondolkodtuk túl!

Úgy voltunk vele,hogy innentől kezdve nem védekezünk és úgy is összejön!

Össze is jött elsőre!

2012. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előtte 1 évvel abbahagytam a fogamzásgátló szedését, ez év januárjától folyamatosan szedni kezdtem az Elevitet. Februárba elkezdtünk próbálkozni, szeretkezés után párnát raktunk a seggem alá, felpolcoltam a lábaimat és legalább fél órát így feküdtem :). Március végére már az ultrahangon ott volt az én 8mm-es kicsi fiam :). Ja, és nem szabad görcsösen akarni a gyereket.
2012. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!