Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem esek teherbe? Mit...

Miert nem esek teherbe? Mit kellene tennem még, hogy noveljem az eselyeket? Praktikak, bármi.

Figyelt kérdés

Több, mint fel eve probalkozunk. Ma teszteltem egy negativat, szerdan kellene megjonnie... :(

Mivel, hogyan probalkozzak? A peteeres körül mindig együtt vagyunk, most ittam palastfu teat is.

Mit tehetnek meg????


Elore is köszönöm!


2012. dec. 10. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
nem tudhatod 100 % ra hogy mikor is van peteérésed, ne csak akkor legyetek együtt,( szegény pasi) hanem éjjel nappal :)
2012. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fél év az még semmi!

De ha gondolod menj el egy vérvételre, ultrahangra, hogy az alapok rendben vannak-e!

Sok sikert!

2012. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg mással is foglalkozni, ne csak ezzel, mert annyira tele van vele a fejed, hogy így be fogsz golyózni:)


Ha nagyon stresszelsz miatta, menj el nőgyógyászhoz és endokrinológushoz, és vizsgáltasd ki magad. HA minden rendben van, akkor menjen el a párod is, nézzenek rá, hogy oké-e.


HA mindketten rendben vagytok, akkor meg kezdj el közös kettesben töltendő programokat szervezni, jó sok szexxel:D A párodra koncentrálj, ne a babára, és hidd el, pikkpakk összejön:D

2012. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi valaszokat!


Félreérthető voltam (havi 15-17 alkalommal vagyunk együtt).

Ultrahangon voltam, azt mondtak rendben vagyok.

A ferjemmel sem lehet gond, meg csak 31 eves. ( mar van egy kisfiunk is).

Valamiert meg sem jon össze... :(

2012. dec. 10. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
ultrahangon ok, hogy minden rendben,de az csak az egyik része, abból nem derülnek ki a hormonszintek pl.
2012. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!