Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív még lehet baba?

Halvány pozitív még lehet baba?

Figyelt kérdés
2 tesztem is halvány pozitív,a nőgyógyász még nem lát semmit,10 nap múlva megyek vissza de addig megőrülők,másnak is volt így hogy halvány pozitív volt és tényleg baba.Már 13 napja késik(ami sajnos pár éve már volt de akkor nem volt baba)

2012. dec. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan halvány volt, hogy rajtam kívül nem látta senki:D

Csinálj addig még tesztet, hátha erősödik a vonal:) A méhnyálkahártya hány mm-es volt?

18hkm

2012. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvány pozitív volt, ikreim születtek belőle:)
2012. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 napos késés után lett csak normálisan kivehetö a második csík.Mondjuk nekem a drága sztk-s cisztának nézte a lányom holott mondtam h pozitív a teszt.Elmentem máshova és ott azonnal mondta a doki h baba:)32hkm
2012. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Párom és barátnőm szerint is teljesen kivehető a 2.csík:)Csak elég halvány.

A doki azt mondta nem látott semmit,nem írta a nyálkahártya vastagságot csak annyit hogy Normális külső genitáliák,Portio középen,folytatásában rendes nagy anteflectalt uterus,szabad környezetben...

2012. dec. 10. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány pozitív volt, én is ikreket várok.

Minden jót nektek :)

23 éves 31 hetes kismami.

2013. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!