Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap késés után lett még...

5 nap késés után lett még valakinek pozi a tesztje, vagy más probléma volt?

Figyelt kérdés
5 napja késik a nemvárt, vannak tüneteim, de a tesztek negatívak. Mondjuk nem reggeliből csináltam, de szerintem ennyi idő után már illene délutániból is mutatni ha baba van. Volt még valaki ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben? Mi lett a vége?
2012. dec. 10. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt októberben, hogy nem a hónap elején jött meg, hanem a végén október 26-án elseje helyett. Végig negatívat teszteltem. Mondjuk nálam az is megzavarta a ciklusom, hogy a lányom szeptemberbe hagyta abba a szopit és nekem azért csúszott. Most december negyedikén teszteltem pozitívat és csütörtökön megyek is orvoshoz. :)

Viszont az egyik barátnőmnek volt olyan, hogy egy hétig nem mutatta a teszt a babát. Próbálj egy reggeli első pisiből tesztelni.

2012. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehetsz babás. Néhány nap múlva tesztelj újra reggeli első vizeletből.
2012. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt a nyáron, két hetet késett, a doki szerint valószínűleg egy kései peteérés lehetett.

De még bármi is lehet,szorítok! :)

2012. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos egy nagy ciszta miatt késett legutóbb 1 hetet. Végig "terhestüneteim" voltak, de a tesztjeim negatívak lettek, hát ezért... :( Természetesen Neked szívből kívánom, hogy kisbaba miatt késsen... :)
2012. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél csak a 36. Napon teszteltem pozit...
2012. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha pontosan tudod mikor volt tüszőrepedésed, akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek. Tapasztalatból mondom. De ha nem tudod pontosan, akkor lehetett későbbi peteérésed, és akkor még esélyes vagy. Kívánom, hogy babás légy.
2012. dec. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Án már nem hiszek abban hogy pozitív lesz a teszt. Szerintem biztos hogy ciszta áll a háttérben. Kb vagy 8 éve volt utoljára cisztám, akkor felszívódott. Viszont az nagyon nagyon fájt, görcsölt a hasam, alig bírtam menni. Most ilyen nincs. Nagyot nőttek a melleim, fájnak, meg érzékeny a hasam, ha hozzáérek is. Ma kérek időpontot a dokimtól. Remélem az idén még rendel.
2012. dec. 11. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!