Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhet babát, ha együttlét...

Jelezhet babát, ha együttlét után pár perc múlva melegérzet volt az alhasamban?

Figyelt kérdés
csak egyszer éreztem,de nem szoktam ilyet...
2012. dec. 11. 10:42
 1/10 Mara Acoma ***** válasza:
50%
Hogyne, persze! Figyeld jól meg, szerintem már rugdos is. Holnap irány a doki.
2012. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy kérdést tettem fel miért kell b..nk...ónak lenni???:(
2012. dec. 11. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert a megtermékenyités órák múlva történik csak meg a petevezetöben.
2012. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

:)))) vicces voltál kedves első:)))


Nem, nem jelezheti azt hogy terhes vagy!!!


Kicsit már kész vagyok ezektől a kérdésektől, mindenki annyira figyeli a testét hogy ez egy jel, az is egy jel, terhes vagyok, tesztelek 8-at a nemvárt előtt, majd mindd negatív, de felteszem ide a képet, hátja valaminek még káprázatos a szeme, és 2 csíkot lát a teszten, majd miután megjön, tiszta depi, mert rájön mindent csak beképzelt!


4 év alatt jött össze mindd a két gyermekem, de sosem lestem a tüneteket, nem teszteltem nap mint nap a nemvárt előtt....

Nem stresszeltem, ámított feleslegesen magam!


Majd ha nem jön meg, rá 1-2 napra sem, akkor tesztelek, akkor már tényleg látszik a 2. csík is, majd ha ezren jön a hányinger, rosszul lét , na az a terhes tünet!!!

2012. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a melegségérzet csak a vérbőségtől van, ami izgalom hatására keletkezik az alhasban. Egy-két nap is eltelhet a megtermékenyítésig. De azt csak nagyon kevesen érzik meg.
2012. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy kérdezhetek anélkül,h.az ember levenné a fejem,képzeld,nem akarok babát,mivel a legkisebb 4hónapos és képzeld,nem tesztelgetek és nem görcsölök,CSAK EGY EGYSZEŰ KÉRDÉS VOLT,de látom,nem kellett volna kérdeznem.
2012. dec. 11. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Van már egy gyereked és így sem tudod, hogy hogy működik egy megtermékenyítés és terhesség??? :O Hová fajul ez a világ? :SSSSS
2012. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mara Acoma ***** válasza:

Első vagyok


Már ne is haragudj, de ha már van gyermeked és gondolom nem 8 éves vagy, ekkora hülyeséget kérdezni... 11 éves a lányom, még nem is mensizik, de TUDJA hogyan készül a baba és mi az a ciklus, megtermékenyítés,terhesség,védekezés stb....

Szóval ne az én fejem harapd le, hanem használd inkább a google-t ahelyett, hogy itt égeted magad.

2012. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mara Acoma ***** válasza:
66%

Megint Én


Felolvastam a lányomnak a kérdést. Fekszik a röhögéstől :-D

2012. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
örülök,hogy jókedvet csináltam neki:)legyen egy jó napja,ha már .....
2012. dec. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!