Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után fél óráig fel...

Együttlét után fél óráig fel sem kelek, sőt, a lábaimat feteszem a falra és alátámasztom magam párnákkal. Miután felkelek a 20-30 perc elteltével, kifolyik. Csak nekem folyik ki ennyire? Így hogyan fogok tudni teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor írtuk, hogy mivel gravitáció van a Földön, így kifolyik. De nem mind, marad is bent... Akkor is maradhatsz terhes, ha az aktus után egyből felkelsz.
2008. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én soha nem csináltam ilyesmit, mármint hogy nyugton/fekve maradtam, vagy felpolcoltam a medenclm stb., mindig ki is folyt rendesen, mégis terhes vagyok.... :-)
2008. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ez így természetes. Én is művelem ezeket a "lábfelpakolásos" dolgokat és belőlem is kifolyik.
2008. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 9. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiskatonák addigra már rég a helyükre bementek.

Ami kifolyik az csak az ondóváladék, amiben vannak, amiben élnek, és persze amiben hozzád kerülnek :)

Ne aggódj, a tartalom ott marad ;)

(én is mindig fel szoktam pócolni a seggem legalább fél órára)

Egyébként a doki azt mondta, hogy ez gravitáció, de akinek nehezebben jön össze, annak javasolni szokták, de van olyan doki is, aki szkeptikus ebben a témában. (mert azt mondja példának, hogyha fejen állsz, bekapsz v.mi kaját, az ugyanúgy lemegy a gyomrodba, pedig akkor ugye fent van a hasad) Érdekes dolog tényleg...

Puszi

2008. júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 perc alatt érnek a petevezetőbe, ahol a helyük van. Annál tovább felesleges feküdni.

Ami kifolyik, azon nem múlik. 😊

Ha hüvelyöblítést csinál valaki, terhes lehet úgy is /ismerek ilyet/.

2019. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!