Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tegyek? Terhes vagyok vagy...

Mi tegyek? Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Február óta próbálkozunk egy kisbabával. Augusztusban sikerült is, de a pici szive a 9. héten megállt.

Ezt azóta sem tudtam feldolgozni... Ebben a hónapban úgy döntöttünk, hogy újra próbálkoznuk, mert elvileg ilyenkor könnyebb a teherbeesés. Elkezdtem cvu tesztet használni jóstesztelés céljából ami przitív eredményt mutat, majd csináltam egy 12.5-es tesztet ami halványan ugyan de pozitív volt, majd az azt követő 2 nap megismételtem és azok is halványan pozitívak lettek.Úgy döntöttem várok pár napot majd egy másik teszttel újra próbálkozok, de ez negatív a nemvárt napján, ez már egy 25-ös erőőségű tesz volt. Most ott tartok, hogy teljesen kétségbe vagyok esve és nem tudom mit tegyek. Tegnap lett volna esedékes, hogy megjöjjön, de eddig semmi. Volt már valaki így? Mit tennétek a helyemben? Vélemények???


2012. dec. 11. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

1. Ne tesztelj összevissza.

2. Kb. 2 hét után tesztelj, akkor csinálj max. 2 tesztet.


(Sajnos előfordulhat, hogy felszívódik az első 1-2 hétben, de azért, mert nem életképes. Jobb, mint ha beteg lenne és megmaradna...)

2012. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne idegeskedj. Tudom könnyű azt mondani, hogy türelem, de amég nem jön meg addig van remény.

Próbálj meg várni és pár nap múlva tesztelni.

Szorítok neked.

2012. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.

Csináltál másik tesztet?

2012. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!