Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt olyan kismami,...

Volt itt olyan kismami, akinek nem fájt a melle és terhes volt? December 15-re nem várom!

Figyelt kérdés

A ciklusom 28-ik napján tartok, elvileg ma kéne megjönnie, de nekem általában 33 napra szokott megjönni! Ami furcsa,nem fájnak a melleim,nekem általában,már középidőtől fájnak,egyre erősebben,de most semmi,ilyen még nem volt.Volt itt olyan,hogy terhes volt és nem fájtak a mellei?

Egyéb tünetek,alhasi fájás,és érzékenység(de az nagyon),és folyás.

Szerintetek reménykedhetek?


2012. dec. 10. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Első babámnál nem volt mellfeszülésem, arra konkrétan emlékeszem, mert amikor pozi teszttel elmentem dokihoz , azt is kérdezte, h feszülnek-e a melleim? És nem feszültek. 2-nál már volt.
2012. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legutolsóra még pontosan emlékszem, 10 hetes terhes voltam, amikor fájni/feszülni kezdtek.

Az elsőre nem emlékszem, a másodikkal meg szoptattam még, így semmi feszülés nem volt.

2012. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Annyit hozzá, hogy ha Neked 33 napra szokott megjönni, akkor nem ma "kéne megjönni", hanem csak 5 nap múlva.

A folyásnak semmi jelentősége.


Amúgy meg persze hogy reménykedhetsz! Rég óta várjátok?

Szorítok!

második

2012. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg van 5 napod!:) De ne izgulj..Majd 5 nap mulva ha nem jon meg,teszteljel!Nekem se feszulnek,pedig elozo terhessegemnel(veteles volt) nekem is feszultek,es azota azthittem minden ciklus vegen hogy na most biztos terhes vagyok,hiszen ugy feszulnek..Most nem feszulnek(csak kicsit duzzadtak) a hom 37 felett van ,es mar nem fog megjonni..:)
2012. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2.ára nem vártam, nem is jött meg. Nekem ugyan ilyen tünetem szokott lenni menzeszkor (középidőtől egyre erősödő mellfájdalom), mint neked. Az lett először gyanús, hogy ez teljesen elmaradt. A nem várt előtt 1 nappal már pozitívat teszteltem. Másnap reggel is teszteltem még egy pozitívat :) Pedig azt hittem, hogy tutira megjön (előtte 4 nappal volt barnázás, meg pár csepp vér).. Nekem szokott fájni a hasam, olyasmi mint a menzesz fájdalom, de gyengébb.

Én nagyon szorítok neked :)

2012. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ,ez a 4-ik próbálkozós hónapunk.

Ez most nagyon fura,hogy nem fájnak a melleim,mert mióta menstruálok,mindig fájtak előtte,középidőtől egyre erősebben.Most semmi.

Elvileg szombaton kéne megjönni,mert átlagosan 29-33 napra szokott megjönni.

Ami még furcsa,hogy állandóan puffadok,tök mindegy mit eszek,mint egy léggömb,úgy nézek ki.

Néha alhasi fájás,hol egyik,hol másik oldalt.

Pattanás egyáltalán nincs,pedig az is szokott már lenni ilyenkor.

Nem akarom bebeszélni magamnak a dolgokat,de ez most tényleg fura.

Nagyon örülök és gratulálok,akinek sikerült,és szorítok akinek még nem,és nagyon köszönöm,hogy írtatok és szoríttatok értem!

Még írjatok!Ha szombaton nem jön meg vasárnap tesztelek!:)

2012. dec. 10. 17:26
 7/14 anonim válasza:
Szia! Ez érdekes mert én is ma vagyok a 28.-ik ciklusnapomon, és múlthónapban 33 napra jött meg :) de én szedtem a clostit mert mi is babát szeretnénk és sajna junkiusban 6 hetesen elment,már egy éve próbálkozunk. ez a második clostis hónapom. Nekem első terhességemnél fájtak a melleim, most meg hasonlót érzek, de nagyon enyhén, folyásom nekem is van, és tegnap mind a két petefészkem elég intenziven szúrt. Úgy látom hasonló cipőben járunk :) Szerintem reménykedhetsz, de én magamról nem tudom! :)
2012. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!


Hát remélem,hogy sikerült nektek,nekünk,szorítok!

Remélem ez jót jelent,hogy nem fáj most a mellem,párom szerint viszont szerinte nőttek és duzzadtabbak.hát majd meglátjuk!


üdv és sok sikert!

2012. dec. 10. 18:58
 9/14 anonim válasza:
Irtam neked privit :) majd irj mindenképp :)
2012. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből még bármi lehet. Azért szokták mondani, hogy minden terhesség más és más és a ciklusok is változóak lehetnek. Nekem már nagyon régóta nem sikerül a baba, de nekem is volt már mindenféle ciklusom, van amikor fájtak a melleim, van amikor meg nem...stb.stb. ez változó.

Viszont ami mindig biztos volt az az, hogy 28-29. ciklusnapon nekem mindig megjött a mensim. Most viszont a 30. ciklusnapon tartok és még nem jött, de lehet azért, mert most később volt az ovulációm mint lenni szokott...de legkésőbb péntek-szombatig már az én mensim is aktuális kell legyen, bár én tegnapra (vasárnapra nem vártam volna...), mert akkor voltam a 29. napon.


Nekem most fájnak a melleim és van még pár tünet, pl. néha belenyilal a hüvelyembe, meg a melleimbe is szokott néha.


Nagyon drukkolok neked kedves kérdező, már csak azért is, mert nekem is mostanában lenne aktuális a mensi, jó lenne ha már nem jönne meg...de az már kész csoda lenne ennyi sikertelenség után. :(


R.

2012. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!