Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a TSH, mégis összejön...

Ha magas a TSH, mégis összejön a baba, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban szeretnék endokrinológushoz menni, mert akkora lesznek meg a női hormonok is. Egyelőre a TSH magasabb (3.24), a többi pajzsmirigyérték jó. Ha ebben a hónapban összejönne a baba, akkor árthat ez neki? Ezen kívül enyhe IR-em van, amire már hónap eleje óta elkezdtem diétázni.

2012. dec. 11. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kezeletlen alulműködésem volt, 6 hetes terhesen már 17 volt a tsh-m, csoda hogy nem vetéltem el. szerencsére a szervezetem jól reagált a hormonra és a 2. trimesztertől már jó értékeim voltak. Az a lényeg, hogy az eslő trimeszterben legyen helyre rakva benned minden, mert aztán késő lesz. Én rengeteget sírtam, féltem, hogy kretén lesz a gyerekem, mert ha nem vagy kezelve akkor sajnos fogyatékos lesz a baba... a lányom egészségesen született, nem egy zseni, de ügyes és okos, 2évesen már rengeteget beszélt magyarul, 2 és fél évesen már németül is folyékonyan beszélt... Én azt ajánlom, hogy minden héten menj vérvételre, én addig jártam hetente amíg be nem állt az adagom!!! Csak utána tudtam megnyugodni. sok sikert neked
2012. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!