Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas testsúly 100 kg felett,...

Magas testsúly 100 kg felett, PCO és most kiderült inzulin rezisztencia mellett ha mégis véletlenül terhes lennék valószínű hogy elvetélnék? Vagy ha megmarad mennyi az esélye, hogy egészséges lesz?

Figyelt kérdés
Ha a 3-as kezelést közben elkezdem ,de már terhes vagyok így értem a kérdést....

2012. nov. 30. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Én szerencsétlenül jártam a magas tesztoszteron és inzulin szintem miatt. 7. héten veszítettem el a babát. De sokan szerencsésebbek és nem esik bajuk ettől függetlenül sem. Szerintem az értékeidtől is függ, milyen kivizsgálásokat végeztek? Milyen eredménnyel?
2012. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első válaszóló írta.

Én 74 kg voltam, mikor terhes lettem, nem volt kezelve a pco, nehéz terhesség volt, koraszüléssel. Semmi baja nem lett a babámnak, de a második terhességem, amikor már kezelve volt a pco, sokkal könnyebb volt, semmi probléma és időre szültem.

Soha nem késő elkezdeni a hármas kezelést!

Teszteltél már? Vagy miből gyanítod, hogy terhes vagy?

2012. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha meg is marad, sokkal nagyobb az esély egy rakás szövődményre.

Terhességi toxémiára, terhességi cukorbetegségre stb.

2012. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, csak közben a nőgyógyásszal elkezdtük a clostilbegyt kúrát. Most vagyok a 2. kúra végén és sok esetben úgy olvastam a 2. kúra hozta meg a babát. Jövő hét vége felé kellene megjönnie.Amúgy már van egy gyerekem 3 éves. AKkor is volt már pco-m, de akkor még nem tudtam az inzulin rezisztenicámról. Az tökéeltes terhesség volt pedig magas súllyal kezdtem....
2012. nov. 30. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
3 gyereket szültem ir-es vagyok és sajna 100 kiló felett. (mondjuk majdnem 185 cm vagyok, de akkor is sok!) 3x voltam terhes, szerencsére mindhárom gyereket sikerült szövődménymentesen kihordanom és simán szültem. Lehet én vagyok a szerencsés kivétel. Gyerekek teljesen egészségesek. Nekem PCO-m nem volt.
2013. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!