Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt már valaki Body...

Használt már valaki Body Balance progeszteron krémet?

Figyelt kérdés
Segített a teherbeesésben, vagy legalább csökkentette a mensi előtti barnázást?

2012. dec. 12. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Women's Cream-ot használok! 100ml 10.000; a 12-26. ciklusnapig kell kennem, napi 2*.

Több hónapja kenem, és lassan mintha kezdene beállni a ciklusom, a középidős barnázásom pedig teljesen megszűnt:)

A terhesség megtartásában segít állítólag, ha elkezd beágyazódni a pici.

Írnál a te krémedről is? Érdekelne! Köszi!

2012. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én most vettem ezt a krémet. 5700 Ft volt 80ml-es kb 3 hónapig elég. Mert a ciklus 2. felében kell kenni egy borsónyit reggel, és este. Ha a teszt negatív, akkor abba kell hagyni és a 27. nap reggelén már nem kell kenni. Ha pozi a teszt, akkor folytatni kell a kenését, mert elmehet a baba. Én most fogom majd kezdeni, barnázásom van a ciklus 2. felében a mensi előtt. Amúgy már minden rendben nálam, jöhetne a baba, de a progi szerintem hiáynzik, ezért próbálom meg. :)
2012. dec. 16. 19:38
 3/7 Oxi24 válasza:

Szia! Én is gondolkodom már nagyon a progeszteron kremrol, néhány éve fennáll már a mensi előtti barnazas, de az orvosom nem foglalkozott sem azzal, sem a nagyon erős menstruacios fajdalmaimmal. Időközben parommal osszehazasodtunk és gyerektervezes céljából befizettunk egy családtervezési kivizsgálásra, ahol kiderült, h van már a jobb petefeszkemben egy gyanus cysta, ami kontrollok alapján nem szűnt, ezért és a fájdalmak miatt felmerült az endometriozis, közben orvost is váltottam, aki észre vette az enyhén magas prolaktinomat, amire bromocriptint kezdtem el szedni, tovabba az is kiderült, hogy alacsony a progeszteronom, de ezzel egyenlőre senki nem foglalkozik. Műteni akarták, de még előtte az endo gyanú miatt dietazni kezdtem (gluten és xeo-fito ösztrogén kerülés, egyébként nem vagyok elhizva), ezek es a bromo mellett a műtét előtti mensim alig fájt, gyógyszert évek óta először nem vettem be. A műtét napján a cisztam elbizonytalanitotta az orvost, pici is volt, nem tűnt endonak, így lemondtam a műtétet, halasszuk inkább, nem vagyok műtét parti, csak ha biztosan az kell. A második mensim is jó volt, a hormonjaim is, a progim felment 40re, ami rekord volt. Azonban most a karácsony miatt nem tartottam annyira a dietat, a 21. Napos progim most 21re lement, két nap barnazas után a szokásostól eltérően nem késett két napot, hanem hamarabbb jött meg. Egyre inkább sargatest elegtelensegnek tűnik ez nekem, persze nem vagyok orvos (max. Lelkes laikus :-)) Utána megyek megint orvoshoz ciszta kontrollra és megkérdezem a dokimat a kremrol és a progi potlasrol, de félek, h ez ügyben továbbra se tudok majd előre lépni orvosi kíséret mellett - hisz eddig se mondtak semmit a progipotlas lehetőségeiről -, és akkor mindenképp kremet fogok venni.

De nem tudom, h a body balance a jobb, vagy a womens krem? Mert arilag nagy a különbség a kettő között, és se az ár, se a minőség nem mindegy. Te ajanlanad? Már néhány hete kened :-) esetleg az osszetevoit el tudod, hogy mit és milyen arányban tartalmaz, akár privatban küldeni? Nagyon nagy segítség lenne :-)

Ne haragudj a hiányos ekezetekert, de jobb hijjan telorol tudok csak írni :-)

Köszönöm!

2013. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első ciklus, hogy használom. Elvileg ugyanaz, mint fent említett társa, csak nincs akkora marketingje :) Nekem a fogamzásgátló óta van enyhe pajzsmirigy alulműködésem (erre először 50 majd 25 mg L-Thyroxint szedek), prolaktin túltengésem (erre nem adott semmit az endokrinológus, ezért barátcserje tartalmú gyógyszert szedek rá), és sárgatest elégtelenségem (bár peteérés van, 30-40-es progeszteront produkálok, de egy héttel az ovuláció után elkezdek barnázni, ami a menzeszig tart). Sokáig hezitáltam, hogy mit lehet ezzel csinálni, mert a doki csak a "keményebb" gyógyszereket támogatja, de szerinte erre nem indokolt adni... Most szántam rá magam, hogy vesztenivalóm nincs, kipróbálom. Én 2-2 borsónyit kenek reggel és este, kíváncsi leszek a hatásra :)
2013. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegy sztem h melyik krém, mind a kettő progit tartalmaz. A womens cream az talán ismertebb, régebbi, egy kicsit több is van benne.

A bartánőm használta a womens cream-et kb két-három hónapig, és jött a baba. Nem tudom, hogy attól vagy sem, mindenesetre 6 hónapig előtte nem lett terhes. A menzesz előtti barnázása is elmúlt.

2013. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A body balance kremre az van rairva, hogy terhesek nem hasznalhatjak. Mashonnan meg azt hallottam, hogy kenni kell a 10.hetig, hogy nehogy elmenjen a baba. Tud valaki ezzel kapcsolatban pontosabb informaciot? Elbizonytalanodtam. Hat hetes terhes vagyok.
2014. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ma kerdeztem ra erre a termeszetgyogyasznal. Azt mondta azert van rairva mert nem szamit gyogyhatasu keszitmenynek es kotelezo rairni
2015. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!