Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete elkezdtem mérni a...

1 hete elkezdtem mérni a reggeli hőmérsékletemet hogy megtudjam van-e peteérésem, alvási problémák miatt nem egyértelmű a dolog?

Figyelt kérdés
Minden reggel 6-kor mérem, azonban olyan problémával szembesültem hogy nem vagyok valami jó alvó, ezért gyakran előfordul, hogy 4-5 óra körül már felébredek (nem kelek fel, csak ébren vagyok). Szerintetek mikor mérjem a hőmet, amikor felébredek rögtön, de akkor nem lesz mindig ugyanabban az időpontban, vagy pedig mindig ugyanakkor, de akkor nem mindig lesz közvetlen ébredés után?

2012. dec. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 óra környékén már ébredezel akkor legyen melletted a hőmérő, mihelyt kinyitod a szemed az legyen az első ami után nyúlsz, kell egy kis idő mig megszokod, de aztán már automatikus lesz (mint nekem).

Szóval állits azért ébresztőt is kb. 4 utánra valamikorra, igy biztosan fogod tudni mérni a hődet, aztán alhatsz tovább. Hétvégén is és igy pontosabb lesz a grafikon is.

2012. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy rögtön ébredés után mérd. Pár óra nem számít, max. egy-két tized fokot, de attól a görbe még jó eséllyel értelmezhető lesz, nem fog bezavarni.
2012. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted utolsó? Hogy nem számít egy-két óra? Tehát nem számít, hogy egyszer 4kor, egyszer 6kor, de mindig amint felébredsz, akkor kell mérni?

Én is most kezdtem hőmérőzni és igazából két napja csak forgolódom és óránként fent vagyok. Ma 5től már nem tudtam visszaaludni, de van, amikor 7kor is alig tudok felkelni, mert végigalszom az éjszakát. HA hajnalban felébredek 4-5 körül, akkor mérjem meg akkor és ha nem ébredek fel, akkor csak 7kor amikor kelek az órára?

Bocsi, ha idiótának tűnök, esküszöm, hogy nem vagyok az :) Köszi

2013. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!