Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen egyértelmű jelei...

Milyen egyértelmű jelei vannak az ovulációnak, a peteérésnek? Honnan tudhatom, hogy biztosan megvolt az ovum a hónapban?

Figyelt kérdés
Nem hőmérőzök, ezt nem tudom minden nap azonos időben megoldani, valami mást írjatok?
2012. dec. 11. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is evvel a gonddal küzdök. A tojásszerű folyáson kívül és kicsit magasabb libidón kívül nálam sincs más jele.
2012. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ebben nem vagyok túl nagy szakértő, de leírom, amit tudok.

Nekem peteéréskor minden hónapban volt tojásfehérje színű nyák, számomra mindig ez volt a legegyértelműbb jel. Vannak, akik enyhe hasfájdogálásról is beszámolnak, de ez nálam soha nem fordult elő. Még valakinél előfordul enyhe pecsételő vérzés is, de ez is a ritkább eset.

A legbiztosabb módja, hogy kiderítsd, az ovulációs teszt, de ehhez nagyjából rendszeresnek kell lennie a ciklusodnak, mert másképp egész hónapban tesztelhetnél, ami elég drága lenne.

Létezik még a PG53 ovulációs mikroszkóp, ami valakinek bejön, de én többektől hallottam, hogy nem vált be, köztük nekem se, én hasztalannak tartottam.

Most ennyi jutott eszembe, de biztosan vannak nálam nagyobb szakértők is. :-)

2012. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!