Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majdnem 3 hete késik, okozhatj...

Majdnem 3 hete késik, okozhatja a stressz vagy ez már inkább jelent terhességet?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a stresszre, mivel új munkahelyem van és eléggé nagy a hajtás! Utoljára okt. 17-én volt szexuális kapcsolatom az akkori párommal (sajnos már vége), viszont védekeztünk (óvszerrel)! Ezután meg is jött a menstruációm, igaz, hogy pár nap késéssel és a megszokottnál kevesebb volt! A nőgyógyászomat mindenképpen fel fogom keresni!! Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 13. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, én voltam már stresszes ezerszer, de még az miatt sosem késett. SZóval nekem a stressz miatt tuti nem késik.

ÍGy vagy vmi betegséget van, a terhesség nem valószínű, vagy neked a stressztől is lehet akár.

Meg lehet egyéb oka is.

2012. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Késhet stressztől, betegségtől, diétától... stb. is. Csinálj egy terhességi tesztet.
2012. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy felmerül a lehetősége és 3 hét alatt nem csináltál tesztet? Tényleg nagy lehet a hajtás, hogy annyira el tudod terelni a figyelmedet, hogy kibírod teszt nélkül.
2012. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, az negatív! Majd megmondja a doki, hogy mi a gond!
2012. dec. 18. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!