Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés idején fokozott...

Peteérés idején fokozott izzadás jelentkezett valakinél?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik ilyen? Tegnap és tegnapelőtt iszonyat görcsöltem, meg 1-2 napja jobban izzadok. És ez most lehet gusztustalan, de valahogy másabb szagú. Járt így valaki?
2012. dec. 13. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Fokozott izzadás nálam is volt már, olyannyira, hogy be is gyulladt tőle az egyik hónaljárki verejtékmirigyem. Pont a peteérés környékén. Aztán elmúlt, szerintem a fokozott hormontermelődés miatt van.
2012. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már próbáltam neten is keresgetni a témában, de mindenhol a klimaxot említik csak. Azért attól remélem még messze állok! :)
2012. dec. 13. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a clostilbegyttől volt ilyen, amikor szedtem peteérés előtt, nagyon kiizzadtam főleg éjjel...egyébként nem vagyok izzadós.
2012. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is igy jartam,es ha visszaszamolom,nekem is erre az idoszakra esett...Azota sem izzadok...

A szaga tenyleg masabb szagu.....bleeeh :D

De azota elmult....

2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. :)
2012. dec. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!