Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez volt az első clostys...

Ez volt az első clostys hónapom. A 29. naptó l3 napon át csak sötétbarna, folyás állagú valami jött belőlem. Utánna 3 napig elég erős vérzés, majd rá 2 napra olyan folyt, mintha bepisiltam volna, csak rózsaszínes színű. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ezelőtt , ha megjött minden simán ment, semmi barnázás vagy rózsaszínes folyás.Most szedem a 2.clostys kúrát, de én komolyan úgy érzem mintha babás lennék. Pár napja reggelente hányinger, mostanra már a nap bármely szakában van. Az egyensúly érzékem sem az igazi. És a köldököm alatt olyan kemény a hasam, mint a benton.Nekem nem szokott ilyen lenni.
2009. aug. 21. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem13 napon át, csak 3 napon át barnáztam.
2009. aug. 21. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy érzed, hogy babás vagy, akkor csinálj egy tesztet. Lehet, hogy a Closty megzavarta a hormonjaidat! De ha teszt negatív és továbbra is aggódsz, menj el a dokidhoz. Megont kell szedned a Clostyt? Mondjuk, ha megjött nem nagyon hiszem, hogy babás vagy, inkább bezavart a gyógyszer.
2009. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ugye ez egy 3 hónapos kúra, most jön(van) a második.Nem tudtam mi lehet ez a barna folyás, inkább felhívtam a dokimat, ő is igen bizonytalannak tűnnt a hangjából, azt mondta tekintsem vérzésnek.
2009. aug. 21. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 clostis kúrám után visszamaradt egy meg nem repedt tüsző, ugyanolyan tüneteim voltak, mint Neked. A vérzésem is olyan volt, mint amit leírtál. Nem is szedhettem be a 3 clostis kúrát. Ki kellett hagynom. Nem mondta a dokid, hogy menjél uh-ra?
2009. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem tudom, hogy jó-e , ha beszeded a 3kúrát is, mert ha visszamaradt egy tüsző, akkor túl stimulál. Végigkövette uh-n a peteérésed a 2 kúra alatt?
2009. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Három napja szedem a második kúrát.Hétfőn megyek ígyis úgyis dokihoz.
2009. aug. 21. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barna folyásomra azt mondta a dokim, hogy az nem mensi. Az első vérzéses napot kell a mensinek tekinteni.

Azt mondta Clostinál előfordul ez a barnázás.

2009. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!