Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sötétbarna kevés folyás...

Sötétbarna kevés folyás jelenthet babát mensi előtt 4 nappal?

Figyelt kérdés

Volt valakinél ilyen, hogy így kezdődött? Azért kérdezem, mert nekem mensi előtt még SOHA nem volt ilyen (max csak pár csepp rózsaszín), és most sok furcsaságot tapasztaltam (pl. éles szúrás is volt esténként az alhasam alatt jobb oldalt egy pontban)de nem tartott csak pár másodpercig...

Lehet hogy babás vagyok? Ha igen, akkor nem ad okot aggódásra ez a barnázás? Vagy most így jelez a szervezetem, hogy meg fog jönni? De ilyen még sose volt...


2011. jan. 18. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akár baba is lehet. Beágyazódáskor előfordul hasonló, lehet, hogy nálad is ez a helyzet. Nekem így szokott megjönni egyébként mindig, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy most neked meg fog jönni.

Ha nem jön meg, csinálj egy tesztet.

Ha most babát szeretnél, akkor szurkolok, hogy baba legyen a dologban, ha nem szeretnél babát, akkor remélem, meg fog jönni!

Majd jelezd, hogy mi a helyzet.


31 hkm

2011. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amúgy ha baba van a dologban, a barnázás nem jelent gondot, ha nem túl sok, és nem megy át vérzésbe.

2011. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Hát szeretném ha ez a beágyazódástól lenne! Bárcsak úgy lenne! Csak félek, hogy mensi lesz, mert a melleim már annyira nem fájnak, csak egy kicsit, tehát enyhült tegnaptól...:(
2011. jan. 18. 10:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon drukkolok,hoyg baba legyen. Mi 3 évig vártuk. Minden hónapban a jeleket lestem szóval tudom min mész keresztül. És igen lehet ez a baba. Nekem ez volt az első jel. Bár akkor ezt még nem gondoltam. Nagyon stresszes időszakom volt és 3 nappal m,ensi előtt töröltem egy minimális szinte csak egy kis vérszerű nyákot. Mondom meg fog jönni előbb, belefér, hisz az előző hónapban is előbb jött meg. Minden mensi tünetem megvolt. Mind. A folyás vizes, a melleim enyhültek, hasmenés, minden. Szóval tényleg igaz hogy nincs különbség. Aztán mégsem jött meg. és lassan születik a pici fiam.:)


Úgyhogy kitartás biztos össze fog jönni. Kívánom Neked.


Sok sikert

2011. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Hát reménykedem, hátha most sikerült végre...
2011. jan. 18. 15:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem pont így történt. Mensi előtt 4 nappal először egy kis véres, majd nagyon világos barna folyás. Nem sok. Erősen belegörcsölt a hasamba akkor, pár másodpercig tartott. Másnap még egyszer megismétlődött ugyanez ugyanígy.

Nekem se volt korábban ilyen.


A héten töltöm a terhesség 12. hetét.

2011. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

15.50-es vagyok megint.


Hozzátenném, hogy én is azt hittem, hogy hamarabb jön meg, mert nagyon erős mindjárt megjön érzésem volt, vicces de mindkét nap ezt hittem. Nekem is minden ugyanolyan volt, mielőtt meg szokott jönni, csak ez a kis beágyazódásos tünetem volt, utána pedig nem jött meg.


Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél!

2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Hát most nagyon el kezdtem izgulni, hogy ezt írod, hogy nálad is pont ez volt! Rettentően izgulok most már! :) Nekem is volt egy pici világos barna, aztán ma volt egy kis sötétbarnázásom, de már most estére ez sincs...mensimig még 4 nap van...húú, nagyon izgulok! Bárcsak most végre nem csalódnék!!
2011. jan. 18. 15:56
 9/17 A kérdező kommentje:
És nálad a mellfájás hogy volt? Mert nekem nagyon fájtak izomlázszerűen a melleim még tegnap, de mára ez enyhült...emiatt vannak kétségeim...:(
2011. jan. 18. 15:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam a cici fájás egyik napról a másikra elmúlt, és a 17. héten kezdtem el megint érezni az izomláz szerű érzést, most meg már megint semmi, pedig már 31 hetes.

Ne izgulj, az nem tesz jót. Remélem, nem fog megjönni, és babázhatsz te is!

Mindenképpen jelezd, hogy mizu!

2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!