Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, de megvoltak...

2 napja késik, de megvoltak az előjelek a mensire. Miért. Késik?

Figyelt kérdés

nagyon ideges vagyok:/

megvoltak/vannak az előjelek: érzékeny volt a mellem, hisztis voltam apróságok miatt, néha úgy fáj nagyon picit a hasam mint amikor megvan a havim..nekem mindig nagyon pontos a havim, szinte "percre pontosan" (mindig reggel) jön, ezért is vagyok megijedve.. tegnap kellett volna megjönnie ..van fehér folyasom..akkor nem lehetek terhes ugye? mert mikor mensim van akkor ugye sosincs fehér folyasom.. szombaton nálam aludt a barátom, vedekeztunk, csak egyszer volt mikor gumi nélkül, megszakitassal csináltuk.

kérlek írjatok sokan!! tapasztalatokat , véleményeket !! miért nem jön meg?

nagyon idegesít, hogy voltak előjelek, mégse jön meg:S

17 éves vagyok



2012. dec. 13. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Most akkor védekeztetek vagy sem?Mert azt írtad,hogy csak egyszer volt gumi nélkül, megszakítással.A megszakítás nem védekezés!!Ha továbbra sem jön meg,akkor a hétvégén csinálj egy tesztet.De lehet azért késik,mert ideges vagy! Szerintem amugy nem vagy terhes!!
2012. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!