Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Késik a mensim, de van...

SOS! Késik a mensim, de van fehér folyasom. Nagyon megvagyok ijedve! Segitseg! Miért késik?

Figyelt kérdés
késik a mensim.megvolt az összes előjel h jön :( de van fehérfolyasom!! nem fertőzés, mindig is volt nekem, hol erősebben, hol gyengébben, csak havi alatt nem..tehát ha van fehér folyas akkor nem lehetek terhes ugye? amúgy évek óta mindig nagyon pontos a havim

2012. dec. 13. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha folyásod van nem lehetsz terhes? Ezt honnan szeded?

Ha volt szex, akkor bizony lehetsz terhes. Egyébként nekem is van folyásom, egyre több.


19hkm.

2012. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél terhes?Attól,mert van fehérfolyásod még lehetsz terhes!Egyébként nem akarok benned rémképet ébreszteni,de azok a mensis tünetek,amiket leírtál,utalhatnak bébire is.Pár nap múlva teszteljél!
2012. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :) a mensis előjelek: érzékeny a mellem, hisztis vagyok, és néha olyan alhasi fájdalmam van mint amikor megvan a havim, csak enyhébben
2012. dec. 13. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Szexeltél védekezés nélkül?
2012. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gumival szoktunk, de amikor nincs peteérésem akkor van mikor megszakitassal..párom előtte mindig jól megtörli magát( sőt, vicces, de "kipréseli" magából) , de nem azt mondom h ezzel ki is zárom annak a lehetőségét h szeretkezés közben nem jutott be előnedv...sosem szokott elmenni bennem, sőt ha érzi hogy már menne, kiveszi és abbahagyjuk, anélkül, hogy bárhova is elmenne.. Jajj nagyon félek :/
2012. dec. 13. 20:50
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Peteérés bármikor lehet, akár hányszor. Akát havi 3x is. Felelőtlenek vagytok.
2012. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen, elismerem azok voltunk...de ez most sajnos nem segít:/ te hogy látod? hány % esély van rá, hogy terhes legyek? vagy veled már volt ilyen? hogy késett napokat? :/
2012. dec. 13. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem tesztelj egyet. Nekem ugyanazok voltak a tüneteim nemvárt előtt mikor terhes lettem mint mikor megjött is. Folyásom pedig volt bőven.
2012. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Szia! Tesztelj mindenképpen, mi is megszakítással védekeztünk, egyetlen egyszer! Utána menstruáció előtt fehér folyás jelentkezett (teszem hozzá sosem volt), ugyan úgy fájt a mellem meg érzékeny volt, mint menstruáció előtt szokott, semmilyen előjelem nem volt, csak annyi hogy késett. Vettem 1 hét késés után egy tesztet, de teljesen biztos voltam benne hogy negatív lesz, viszont párom folyamatosan hajtogatta hogy vegyek egyet, hátha baba lesz. Vettem, megcsináltam, és láss csodát, erős pozitívat teszteltem. Teljesen ledöbbentem, csak 1x védekeztünk megszakítással és tessék...eredménye: babuci. Majd ki ugrottunk a bőrünkből, úgy örültünk neki, mert megbeszéltük hogy még nem állunk rá a témára, de ha becsúszik akkor jöhet a babó. Szerintem te is vegyél egy tesztet, és soha többet ne legyél ennyire felelőtlen, nem akarlak megbántani, de az ilyen felelőtlen tinik miatt van a legtöbb abortusz. 22 éves 19 hkm.
2012. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!