Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Késik a mensim, de van...

SOS! Késik a mensim, de van fehér folyasom. Nagyon megvagyok ijedve! Segitseg! Miért késik?

Figyelt kérdés
késik a mensim.megvolt az összes előjel h jön :( de van fehérfolyasom!! nem fertőzés, mindig is volt nekem, hol erősebben, hol gyengébben, csak havi alatt nem..tehát ha van fehér folyas akkor nem lehetek terhes ugye? amúgy évek óta mindig nagyon pontos a havim

2012. dec. 13. 20:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a válaszokat!! :) szerencsére nincs szükség tesztre, ma megjött végre a havim:) nagyon boldog vagyok!! ezentúl biztos jobban vigyázunk majd :/ pokoli 3 nap volt ez..
2012. dec. 15. 07:27
 12/16 anonim válasza:
60%
Szia. Nekem most ugyanez a problemam. 2 napja kesik es mi is altalban gumival csinaltuk a pasimmal , visyont volt olyan h az elejen berakta de csak par huzasra, aztan felhuztuk a gumit es folytattuk. Fáj a mellem meg néha van alhasi enyhe fájdalmam, de még sehol semmi :( nagyon félek, remélem megjön.:(
2013. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Cynthiaa válasza:

Tudnátok segíteni?

Hibáztam, elvesztettem a vezetett naplómat. Nagyjából tudom mikor jött meg múlt hónapban, a barátnőmnek 22.-én, nekem még előtte egy héttel. Szóval lehet 10.-étől egészen kb 17.-éig. Pontosan nem tudom mikor, de sajnos még nem jött meg. Pár napja esemény utáni tablettához kellett folyamodnom a biztonság kedvéért, mert jobb félni, mint megijedni.. de a tablettát 62 óra elteltével vettem be. Ettől a dologtól annyira nem félek, nem hinném, hogy baj történt volna pár napja, de azért bevettem. Viszont elgondolkodtam.. Lehet, hogy én már a tabletta előtt terhes lettem? Tüneteket nem észlelek. Mindig fáradt vagyok. Tesztet azért nem tudom, hogy csináljak-e, mert nem tudom pontosan, hogy akkor most késik a menstruációm, vagy sem. több hetes terhes vagyok, vagy az a bizonyos 'esemény' miatt vagyok terhes és most vándorol a testemben, vagy egyáltalán nem vagyok, vagy csak a stressz. Hiszen a tesztet csak 2 hét mestruáció késésével kell megcsinálni.

De ha túl hamar csinálok, negatívat mutathat, ezért nem tudom mikor csináljak.

Pedig olvastam olyan kommenteket már, hogy valaki egsyből, ahogy 2 napot késett a mensije, csinált tesztet, ami pozitív lett. De nem úgy van, hogy heteket kell várni és akkor megcsinálni, hogy igaz eredményt kapjunk?

Nekem is van folyásom, de ez sokmindenre utalhat, akár stressz.

2018. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Utolsó! Nem éppen.. valakinek már menstruacio előtt 1-2 nappal kimutatja a teszt hogy pozitív.. sőt volt olyan is akinek 4 nappal előtte már ez sok mindentől függ!

De nem kell megvárni hogy 2 hetet késsen..

régen írtad így biztos már megoldódott! De azért leírom nehogy valaki azt hogyne csak 2het útan tesztelhet:)

Kívánom mindnekinek ki babát szeretne hogy össze jöjjön :) :)

2018. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
*higyje
2018. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mindnekinek*

Bocsi a helyesírási hibákért:)

2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!