Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, hogy 9, 0 mm...

Mit jelent, hogy 9, 0 mm endometrium és 70x40 mm Uterus?

Figyelt kérdés

Terhességi Uh-n voltam és ezeket nem értem.Egyenlőre nem láttak semmit, de 2 tesztem pozitív volt pár nappal ezelőtt!

Létezhet,hogy ott van,de még olyan picuri?


2012. dec. 14. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó, csak még nagyon pici, majd két hét múlva látható lesz. :)))
2012. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A méhed 70x40 mm nagyságú, a méh nyálkahártya 9 mm vastag.

A megvastagodott méhnyálkahártyába ágyazódna be a megtermékenyítésbe petesejt, szóval még csak osztódik , még semmi sincs, nem biztos hogy elég vastag a méhnyálkahártya hogy be tudjon ágyazódni.

2012. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ott lehet a picúr???Már arra is gondoltam a teszt volt rossz!:)
2012. dec. 14. 12:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Most lehet hülyeséget mondok, de véletlenül nem csak beágyazódás után lehet pozitív a teszt???Akkor hogy van az hogy nem elég vastag,hogy beágyazódjon????
2012. dec. 14. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolót én sem értem, miért írta, hogy még csak osztódik, ha már van pozitív teszted. na mindegy. A lényeg az, hogy valószínüleg csak korán mentél, általában betöltött 5 héttől látható a petezsák. Bár a méhnyálkahártyát nem találom vastagnak, de az még nem feltétlenül baj.
2012. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alexandra1201 válasza:

Sziasztok nekem egy kérdésem volna nekem is ugyan ez majd nem csak annyi külömbséggel hogy az uterusom 59x35mm és az endometriumom meg 8.7 mm

Kolp: Sec. Ép hámmal fedett portio

Stvv: Kp. Tág vag. Tömött portió!

Előre is köszi a választ!

2018. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Rendes nagy uterus,9mm end.

Uh-n semmit nem lát a doki,mit jelenthet?

2022. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!