Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek mar tobb terhessege...

Akinek mar tobb terhessege volt: Ugyanazok voltak a korai tunetek? Kulonbozo tunetek utalhatnak kulonbozo nemu babara?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanazok a tünetek voltak, onnan tudtam, hogy babát várok. Az első babám Lány lett és a tünetek miatt biztos voltam, hogy a 2. is lány lesz. Meg is lepődtem rendesen a 19. héten, mikor a doki közölte, hogy Fiú:o)
2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az első két terhességnél ugyanazok voltak a korai tünetek később másként folytatódott .Mindkettő lány lett.Velük hányingerem volt,néha szédültem,később kívánós voltam .A harmadik terhességemnél semmi tünet nem volt .Ő kisfiú lett.Bár nem hiszek ebben hogy különböző nemű babák más tüneteket produkálnak.Inkább abban hogy minden terhesség más.
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem alig volt tünetem, kislányom és kisfiam (ikrek) lett. és a műtőben derült ki, meglepetést szerettünk volna:)
2012. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!