Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer nélkül sexeltem a...

Óvszer nélkül sexeltem a barátommal. álltalában így szoktunk! és ráélvezett a vaginámra. Attól teherbe lehet esni? Elvileg pár nap múlva fogok menstruálni és még nem görcsöltem meg semmise. A terhességnek a jeleit se vettem észre magamon.

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor szexeltetek? Konkrétan hová élvezett?
2012. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2hete. és hát a szemérem ajkaim közé..de nem volt bennem..azonnal megmosakodtam utána!
2012. dec. 14. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hogy védekeztek? Az, hogy majd kiveszi időben, rohadtul nem védekezés, az előváladéktól is teherbe eshetsz!
2012. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Így elvileg elég kicsi az esély, de semmi sem lehetetlen. És máskor kérlek használjatok óvszert!!! Gondolom te sem akarsz teherbe esni, és jó ha tudod, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni! NE higgy neki, ha azt mondja, hogy időben kiveszi!!!!
2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
A megszakítás csökkenti a teherbeesés kockázatát de NEM VÉDEKEZÉS!!!
2012. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!