Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasi ultrahang mikortól...

A hasi ultrahang mikortól mutatja ki ténylegesen a terhességet? Van olyan, hogy még 5 hetes terhességet nem lát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,előfordul.Hüvelyi UH már mutatja.
2009. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, attól függ hogy később volt-e pé-d. Nekem hasi uh-n 5 hetesen már látták a 8mm-es petezsákot. Az igaz hogy hüvelyivel jobban lehet látni. Ha nem látták még ne aggódj, 1-2 hét és már látni fogják!
2009. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat. Én öt hetesen és hat naposan voltam dokinál az első babámmal, nem is próbálkozott hasi uh-val, egyből hüvelyivel vizsgálat. Azt mondta, hogy ő nyolc hetes kor előtt nem szeret hasit használni, a hüvelyivel sokkal jobban látható még ilyenkor a baba.
2009. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaj, akkor hogy fogsz örülni mikor már legalább 11 hetes leszel...akkor már kb. 10cm!!!!!!!!!!d=)
2009. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!