Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiket érdemes elkezdeni...

Melyiket érdemes elkezdeni szedni? Premens, Barátcserje, mastodynon csepp, cickafark+palástfű tea? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
28-34 naposak a ciklusaim, nincs barnázásom, csak már jó ideje próbálkozunk és nem jön a baba! :-(
2012. dec. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az endokrinológus, a laborvizsgálat, ultrahang és az eredmények utáni konzultáció vált be. Látatlanban, egy teljesen normális hosszúságú ciklusra, problémamentes menstruációra nem szednék be semmit, csak azért, mert másnak bejött. Másnak más teste van, mint neked. Az, hogy nem jöna baba, szomorú, de az megoldás nem a teák, cseppek, tabletták ész nélküli bekapkodása. Kivizsgálás és logikus döntés a megoldás!
2012. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a premens, a barátcserje és a mastodynon csepp hatóanyaga ugyanaz.
2012. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahol egyetértek az első válaszolóval, valahol meg nem. Ezek mind gyógynövények, semmi hormontartalma nincs, ártani nem árt vele ha megpróbálja! (kivéve ha rendszeres a ciklusa, mert az felboríthatja az egészet ) Fél év próbálkozásnál, egyik orvos sem foglalkozik velünk! Mi is ebben a cipőben járunk, hó elején elkezdtem bcs-t szedni, meg E+C- vitaminozunk! Sok sikert kedves kérdező! :)
2012. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom honnan szedtem a fél évet.. :) Egy elözö kérdésből maradt meg! :) Mióta próbálkoztok amúgy?
2012. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Persze teljesen igazad van kedves első válaszoló!

9 hónapja volt vetélésem , fél éve próbálkozunk azóta (eltaláltad)! Azt mondta a dokim, hogy a missed ab. után könnyebb lesz a teherbeesés, de egy nagy frászt! :-(

Nem hiszem, hogy nagy a baj, mert már van gyerekünk, de a 2. baba nem igazán akar összejönni! :-( Próbálkozunk!

Nem szedek semmit, csak elméleti kérdés lenne, hátha szedte őket valaki és használt neki, persze tudom nem vagyunk egyformák!

2012. dec. 7. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Sikerült azóta a baba? Én 2. hete szedem a Premenset, iszom a cickát, pár nap múlva jöhet a palást:) Ez a 8. hónapunk, a Premenst a nőgyógyászom ajánlotta. Azt mondta, hogy sajnos sok doki nem is ismeri...
2013. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!