Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon a baba is ilyen "pontosa...

Vajon a baba is ilyen "pontosan" fog jönni?

Figyelt kérdés
Olyan jó látni és tapasztalni minden hónapban, ahogyan minden "folyamat" szépen, egyértelműen zajlik le nálam. Kb. fél éve figyelem magam, mert eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Teljesen pontosan jön a mensi, középidőben a fájdalom, van a "hasszurka" és a tojásos nyák az ovu környékén, elkezd fájni a mellem, ahogy a mensi elmúlik letisztul szépen a bőröm....és kezdődik minden előröl...szerintetek, ha ezek a biológiai folyamatok ilyen szépen, egyértelműen, pontosan zajlanak, könnyű lesz teherbe esni, vagy ennek ehhez semmi köze?Tapasztalatokat várok!
2012. dec. 15. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is, és mégis mindd a két gyermekem

3 év után jött össze!!

2012. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt ilyen rendszeres a menstruációm,pedig 15 éve menstruáltam már mikor teherbe estem.

A 26 naptól a 48 napig nekem minden belefért.

Magánorvosnál jártam emiatt aki azt mondta,hogy valószínűleg csak gyógyszeres kezelés mellett lehetek majd terhes a rendszertelen menszeszem miatt.

Ahhoz képest egy héten belül a második próbálkozásra összejött a baba.

Szóval szerintem nem sok köze van a rendszerességnek ehhez,de lehet nálatok mégis ilyen "pontosan" fog jönni.

2012. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg nem döntöttük el, hogy babát szeretnénk, nekem is szinte percre pontos 28 napos ciklusaim voltak, bár a többi jelet nem figyeltem. Ahogy belevágtunk, felborult minden, többször is késett 5 napokat, azóta se tudom, mi van. Ez április óta tart. Szóval nem hiszem, hogy összefügg, illetve "megtréfálhat" a tested, de a hozzáállásod nagyon pozitív, úgyhogy hajrá! (ja, és a nem szabad rágörcsölni és hasonló jó tanácsokat hagyd figyelmen kívül. nyilván nem szabad, de ha egyszer olyan típus vagy, úgysem tudod elfojtani magadban, ha meg nem vagy ráparázós, annál jobb!)
2012. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!