Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez olyan fura! Mi ez? 4 napja...

Ez olyan fura! Mi ez? 4 napja mult el a menszim de olyan furcsán éreztem magam magyarul terhes tüneteim voltak és csináltam ma 2 tesztet.

Figyelt kérdés
Mindkettő pozi!A másodkiat most csináltam 5 perce és ahogy belemártottam a vízeletbe rögtön ahogy a vízelet elérte már jött is a csik a terhességis résznél!És nem is nagyon halvány!5 napig volt meg rendesen semmi külömbség!Létezik hogy baba?Már alig várom a hétfőt rohanok orvoshoz!Remélem nem az van hogy babás voltam de elment!És még nem ürült ki a hcg!Meg ha elis megy akkor nem erősödik a csík hanem halványodik ugye???
2009. aug. 22. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg terhes vagy. Tévedhet a teszt, de ált. olyan esetben, hogy terhes valaki és negatívat mutat. A pozitív teszt az esetek 99%-ban tényleg +. gratula!
2009. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen lehet, anyukam 3 honapig normalisan menstrualt mikor engem vart, es mar reg a pociban voltam!

Ha tenyleg baba, nagyon-nagyon gratula!

2009. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm hétfőn gyertek vissza a kérdéshez délután itt lesz a válasz hogy mi volt az orvosnál oké???Hatalmas puszi nektek jaj nem hiszem el mindjárt sírok!!
2009. aug. 22. 12:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez tuti baba lesz. Nagymamám 7 hónapos koráig rendesen menstruált és most van egy 35 éves fia. Szóval baba lesz az. Gratulálok!
2009. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Darabos volt a menszeszed? (bocsánat, hogy ilyen vulgáris vagyok)
2009. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kiváncsian várjk,hogy mit mond a doki addig is drukk,hogy minden rendbe legyen!!!

9 heteske

2009. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
18.12-esnek nem nagyon volt darabos első nap volt hasfájás meg normális mennyiségü darabok mármint ilyen alvadtvér darab de az is kevés!Utána semmi csak vér!Most is csináltam egy tesztet az is pozitiv de még mindig halvány!De már nem törődök a tesztel mert a keresőbe keresve volt olyan nő akinek még 8 hetesen sem mutatott semmit a teszt!Bízakodok nagyon hogy holnap a doki jó hírekkel enged el!Köszönöm a válaszokat!:):):):)
2009. aug. 23. 06:52
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti baba lesz! (18:12-es vagyok)Majd írd meg mit mondott a doki. :)
2009. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké majd ide írom a kérdéshez oké?Majd gyertek ide vissza!
2009. aug. 23. 08:59
 10/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok képzeljétek nem látott a doki terhességet de cisztát sem!Holnap kell bevinnem a vízeletet menotest vizsgálatra!Nem tudom mi lehet majd még írok szerdán lesz meg az eredmény!
2009. aug. 24. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!